Skip to main content

Čierne piatkové zľavy na nás prichádzajú ako lavina, a dokonca aj nové zariadenia uvedené na trh len pred niekoľkými týždňami sú predávané za znížené ceny. Príkladom sú Samsungove nové slúchadlá Galaxy Buds FE v bielej alebo čiernej farbe, ktoré sa predávajú za príjemných 69,99 dolárov na Amazon, Best Buy a Samsung – to je plných 30 dolárov / 30 percent zľavy. Tieto slúchadlá s potlačením hluku ponúkajú dobrú hodnotu za ich plnú cenu 99,99 dolárov, ale určite nie je na škodu ušetriť ešte viac.

Súvisiace
Najlepšie zľavy na Čierny piatok pre slúchadlá a bezdrôtové slúchadlá
Najlepšie bezdrôtové slúchadlá na nákup práve teraz

Galaxy Buds FE sú akýmsi reinkarnáciou starších Galaxy Buds Plus, najmä pokiaľ ide o dizajn a pohodlie nosenia. Nové Buds FE majú krídelkové tipy, ktoré môžu poskytnúť bezpečnejšie uchytenie vo vašich ušiach (samozrejme, závisí to od tvaru uší). No skutočná výhoda tu spočíva v tom, že za tak nízku cenu dostanete solídny audio výkon a dobrú potlačenie hluku. Obetujete niektoré vymoženosti, ktoré nájdete na drahších slúchadlách, ako je viacbodové pripojenie a bezdrôtové nabíjanie, ale za len 70 dolárov? No dajte.

Samsung Galaxy Buds FE
70$10030% zľava

Samsungove cenovo dostupné slúchadlá Galaxy Buds FE ponúkajú veľmi dobrý zvuk a potlačenie hluku za peniaze. Taktiež obsahujú návrat dizajnu s krídelkovými tipmi zo starších Galaxy Buds Plus, ktoré niektorí môžu uprednostňovať.

70 dolárov na AMAZON
70 dolárov na BEST BUY
70 dolárov na SAMSUNG

Aj keď Samsungove Galaxy Buds 2 a Buds 2 Pro sú často v zľave a pred Čiernym piatkom sú tiež v skvelom výpredaji, nedosahujú nízke ceny verzií FE. Ak potrebujete jednoduchý pár slúchadiel s potlačením hluku (obzvlášť ak máte telefón Samsung), FE je skvelá ponuka.

Verge Deals

/ Zaregistrujte sa na odber Verge Deals a získajte zľavy na produkty, ktoré sme testovali, priamo do vašej schránky každý deň.

Email (vyžadovaný)
PRIHLÁSIŤ SA
Odoslaním vášho emailu súhlasíte s našimi Podmienkami používania a Oznámeniami o ochrane súkromia. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA a platia na ňu Zásady ochrany súkromia a Podmienky služby spoločnosti Google.