Skip to main content

Poznámka redaktora: Už sú tu zľavy Black Friday 2023 a na prakticky všetky naše odporúčané produkty v nižšie uvedenom zozname sa dajú nájsť dobré ponuky. Nezabudnite sa pozrieť aj na zvyšok cenných nákupov počas Black Friday, ktoré stoja za to tu.

V dnešnej dobe je ťažké kúpiť zlú dvojicu bezdrôtových slúchadiel a s neustálymi zľavami a ponukami, ktoré sú všade okolo vás, teraz je tak dobrý čas ako kedykoľvek predtým na to, aby ste si dopriali ten pár, po ktorom ste už dlho túžili. Trh prešiel od skorého obdobia skutočne bezdrôtových slúchadiel dlhou cestou, keď sme sa museli vyrovnať s priemernou zvukovou kvalitou a nespoľahlivým výkonom, a to všetko pre to, aby sme sa zbavili káblov. Teraz je to úplne iné. Po niekoľkých generáciách produktov a ponaučení z chýb uvedli spoločnosti ako Sony, Apple, Samsung a ďalšie na trh svoje doteraz najdokonalejšie slúchadlá.

Súvisiace články
Najlepšie slúchadlá s potlačením hluku na aktuálny nákup
Najlepšie slúchadlá na cvičenie, ktoré si môžete momentálne kúpiť

Za slušné peniaze môžete získať fenomenálne potlačenie hluku a zvukovú kvalitu v prémiovej kategórii slúchadiel, ale tieto vlastnosti nie sú pre každého vždy najdôležitejšie: možno hľadáte perfektné slúchadlá na cvičenie, alebo také, ktoré sa hodia rovnako dobre na Zoom hovory ako na počúvanie obľúbených playlistov a podcastov.

Čo hľadám
Pohodlie
Dobrý zvuk
Aktívne potlačenie hluku
Dlhá výdrž batérie
Vodeodolnosť

Technologické spoločnosti čoraz viac uzatvárajú svoje slúchadlá do vlastných produktov prostredníctvom exkluzívnych funkcií a funkčnosti, čo je ďalšia vec, na ktorú by ste mali myslieť, keď sa rozkukávate po obchodoch. Ak chcete vychytávku ako napríklad sledovanie priestorovej orientácie hlavy, budete musieť používať AirPods s iPhonom, Samsung Buds s telefónom Samsung a tak ďalej.

Najlepšie bezdrôtové slúchadlá roku 2023
Najlepšie celkové bezdrôtové slúchadlá
Najlepšie slúchadlá pod 100 dolárov
Najlepšie slúchadlá s potlačením hluku
Najlepšie slúchadlá na cvičenie
Najlepšie slúchadlá pre majiteľov iPhonu
Najlepšie slúchadlá pre majiteľov telefónov Samsung Galaxy
Najlepšie slúchadlá pre majiteľov telefónov Google Pixel
Najlepšie slúchadlá ak vlastníte zariadenia Apple aj Android
Najlepšie slúchadlá z hľadiska zvukovej kvality
Najlepšie slúchadlá pre hlasové hovory na iPhone
Najlepšie slúchadlá pre hlasové hovory na Android
Najlepšie slúchadlá pre výrazný štýl

Najlepšie celkové bezdrôtové slúchadlá:
Sony WF-1000XM5
Sony WF-1000XM5: $248 (predtým $300, 17% zľava)

Slúchadlá s potlačením hluku Sony WF-1000XM5 zdokonaľujú predchádzajúce model s bohatšou zvukovou kvalitou, o niečo silnejším ANC a obrovsky zvýšeným pohodlím vďaka zníženej veľkosti a váhe. Čítajte našu recenziu.

Potlačenie hluku: Áno / Výdrž batérie: 8 hodín (ANC zapnuté) / Vodeodolnosť: IPX4 / Bluetooth kodeky: LDAC, AAC, SBC / Multipoint: Áno / Najlepšie funguje s: Android, iOS, Windows, macOS / Nástavce do uší: Pena (XS, S, M, L)

Ako aj ich predchodcovia, nové slúchadlá Sony WF-1000XM5 znova vedú naše odporúčania pre celkovo najlepšie slúchadlá s potlačením hluku. Vďaka ich väčším meničom je zvuková kvalita detailnejšia a dynamická ako predtým, zatiaľ čo stále zachováva teplý a čistý zvuk, ktorý urobil predošlé 1000XM4 tak príjemné. Sony tiež zlepšilo svoje ANC a blíži sa k úrovni, ktorú má Bose QC Earbuds II. Tieto slúchadlá robia fantastickú prácu pri eliminácii okolitého hluku. Výdrž batérie môže byť až osem hodín nepretržitého počúvania s zapnutým potlačením hluku.

Niekto považoval WF-1000XM4 za objemné a nepohodlné, takže tentoraz sa Sony podarilo zmenšiť 1000XM5 o 25 percent. Ako aj predtým, firma zahrnula penové špičky, ktoré sa v uchu rozširujú a vytvárajú skvelé tesnenie – a teraz sa v balení nachádza aj štvrtá (extra malá) súprava špičiek.

WF-1000XM5 sú menšie a pohodlnejšie ako ich predchádzajúce modely M4.