Skip to main content

Relácia Herné Adaptácie ‚Home Sweet Home Rebirth‘ Oznámila Hviezdne Obsadenie

Film, ktorý režírujú Alexander Kiesl a Steffen Hacker, je založený na obľúbenej hre na prežitie a momentálne prebiehajú jeho natáčky v Thajsku. Pripravujúca sa filmová adaptácia úspešnej herné série Home Sweet Home Rebirth získala kľúčové obsadenie.

Hviezdne Mená sa Pripájajú k Projektu

Michele Morrone (365 Dní, Subservience), William Moseley (Kroniky Narnie, The Royals), thajsko-nórska herečka a modelka Urassaya Sperbund (Brother of the Year, Fast And Feel Love) a hviezda K-Pop/K-Drama Alexander Lee (Moorin School: Saga of the Brave, My Korean Jagiya) sa pripojili k filmu, ktorý sa momentálne natáča v Bangkoku, Thajsku.

Tvorcovia Filmu

Filmařská dvojica Alexander Kiesl a Steffen Hacker režíruje projekt, pričom vizuály pochádzajú z ich nemeckej vizuálnej efektnej dielne Unexpected v partnerstve s YGG, thajskou firmou pre vizuálne efekty, animáciu a hry. Producentmi sú Dean Altit, pod záštitou Altit Media Group, a Pakin Maliwan, pod thajskou produkciou Film Frame Productions. Tanat Juwiwat a Saroot Tubloy z YGG a Kia Jam sú executive producenti.

Obsah Príbehu

Home Sweet Home Rebirth sleduje príbeh Jaka (Moseley), policajta, ktorý je počas smrteľnej streľby v obchodnom centre vrhnutý do alternatívnej oblasti zvanej „The Hindrance“. S pomociou tajomnej Novice Monk (Lee) sa Jake musí pretekať s časom, aby zachránil svoju manželku, Prang (Yaya), a zastavil zlého okultistu Meka (Morrone), ktorý sa snaží otvoriť brány pekla.

Film je založený na rovnomennej hre na prežitie, ktorá sa po celom svete predala viac než 1 milión krát a na YouTube a Twitchu sa stala hitom so streamermi, ktorí zaznamenali viac ako 370 miliónov zhliadnutí hry na oboch platformách.

„Od prvého predstavenia pôvodnej hry v roku 2017 sme neprestávali rásť a rozvíjať sa, neustále ponúkajúc najvzrušujúcejšie a najzaujímavejšie príbehy našim hráčom,“ povedal CEO YYG Tanat Juwiwat. „Sme nadšení, že môžeme rozšíriť vesmír a značku Home Sweet Home a predstaviť hru divákom z celého sveta prostredníctvom tohto filmu.“

Morrone je zastupovaný CAA, Ascend Artist Representation a Gang, Tyre, Ramer, Brown & Passman; Moseley CAM, IAG, Untitled Entertainment a Ginsburg Daniels Kallis; Sperbund Luber Roklin Entertainment a Gang, Tyre, Ramer, Brown & Passman, a Lee (UKISS) Tango Music Korea.

Koniec článku

Zdroj: www.hollywoodreporter.com