Skip to main content

Apple Magic Keyboard môžete vymeniť za lacnejšiu alternatívu – Logitech Combo Touch.

Apple oznámil novú generáciu zariadení iPad Pro s čipom M1. Logitech nezaváhal a ponúkol klávesnicu s touchpadom pre 11- a 12,9-palcový model. Logitech Combo Touch je vlastne puzdro so stojanom podobným ako na zariadení Microsoft Surface a oddeliteľnou klávesnicu s touchpadom. K iPadu Pro sa pripojí pomocou rozhrania Smart Connector.

Spoločnosť Logitech už predáva podobnú Logitech Combo klávesnicu aj pre 10,2- a 10,5 palcový iPad, klávesnicu Folio Touch pre 11-palcový iPad Pro a 10,9-palcový iPad Air. Klávesnica Folio Touch sa nedá oddeliť od obalu a má menší touchpad ako Combo Touch. Inak sú to veľmi porovnateľné produkty.

Logitech combo touch
Zdroj: theverge.com

Spoločnosť Logitech teraz prvýkrát ponúkla klávesnicu s touchpadom aj pre 12,9-palcový model iPad Pro. Je to o dosť lacnejšia alternatíva klávesnice k iPadu Pro ako Apple Magic Keyboard. Zatiaľ čo obal od Apple pre 11-palcový model stojí 299 $, ten od Logitech je dostupný za 199,99 $. Viac ako sto dolárov sa dá ušetriť aj na 12,9-palcovom modeli, ktorí Apple ponúka za 349 $ a Logitech za 229,99 $.

Je možné, že obal s klávesnicou od spoločnosti Logitech sa vám bude dokonca viacej páčiť. Síce nie je taký elegantný ako Magic Keyboard, ale zabezpečí lepšiu ochranu pre iPad. Extrémne praktický je stojan, odnímateľná klávesnica a funkčná časť klávesnice. 11-palcový model sa dá predobjednať a 12,9-palcový by mal byť dostupný už čoskoro.

Summary
Logitech Combo Touch: lacnejšia alternatíva klávesnice k iPadu Pro
Article Name
Logitech Combo Touch: lacnejšia alternatíva klávesnice k iPadu Pro
Description
Apple oznámil novú generáciu zariadení iPad Pro. Magic Keyboard môžete vymeniť za lacnejšiu alternatívu klávesnice – Logitech Combo Touch.
Author
Publisher Name
uploading.sk
Publisher Logo