Skip to main content

Poďme si to priznať, január môže byť skľúčujúci mesiac. Sviatky sa skončili a ostávajú nám len temné, studené dni, ktoré môžu znechutiť kohokoľvek. Našťastie je tu v predaji LED pásik Govee Matter-ready Strip Light M1, ktorý vám môže rozjasniť deň. Práve teraz môžete tento svetelný pásik kúpiť len za 39,99 dolárov (zľava 20 dolárov) na Amazone, čo zodpovedá jeho najnižšej cene vôbec. Môžete ho taktiež zakúpiť za 5 dolárov navyše priamo od Govee.

Súvisiace
Teraz môžete žiť RGB hráčsky životný štýl aj pri varení
Šesť objavov v inteligentnej domácnosti z CES 2023, ktoré ste možno prehliadli

Ak vám chýba vidieť farebné sviatočné osvetlenie všade okolo, potom sa vám určite bude páčiť Govee 6,56-stôp (2m) svetelný pásik. Jasné, ladené LED diódy sú schopné rozžiariť váš domov širokou škálou žiarivých farieb a efektov, takže to takmer pripomína, akoby bolo znovu Vianoce. Ešte úžasnejšie je, že tieto svetlá tiež blikajú a menia sa v súlade s rytmom a taktom vašej hudby, čo môže vniesť veselú párty atmosféru bez ohľadu na počasie vonku. Ešte pohodlnejšie je, že pásik podporuje Matter, takže ho môžete ovládať prostredníctvom väčšiny hlavných platforiem inteligentnej domácnosti.

PREČÍTAJTE SI NAŠU RECENZIU NA GOVEE LED STRIP LIGHT M1 MATTER.
Govee LED Strip Light M1 Matter
40$60$33% zľava

Prispôsobiteľný LED svetelný pásik Govee M1 Matter-kompatibilný je dlhý 6,56 stopy a môže zobrazovať milióny farieb a odtieňov bielej. Môžete ho tiež použiť na vytvorenie svetelných vzorov, ktoré synchronizujú s hudbou.

40$ NA AMAZONE
45$ NA GOVEE

Ak hľadáte nový počítač, Apple M2-poháňaný Mac Mini zodpovedá jeho druhej najlepšej cene dosiaľ na Amazone, Best Buy a B&H Photo, kde ho môžete získať za 499 dolárov (zľava 100 dolárov). Táto zľava je dostupná na základný model, ktorý prichádza s 256GB úložiska, 8GB RAM, osemjadrovým CPU a 10-jadrovým GPU. Ostatné konfigurácie sú tiež v zľave, vrátane 10-jadrovej konfigurácie M2 s 512GB úložiska, ktorá sa predáva za 689,99 dolárov (zľava 109 dolárov) na Amazone, keď uplatníte kupón priamo na stránke. Upgradovanú konfiguráciu môžete tiež kúpiť za 9 dolárov navyše v B&H Photo a Best Buy.

Súvisiace
Prvé dotyky s Apple Vision Pro znova, prvýkrát

Ak vám nevadí, že si budete musieť zaobstarať vlastný monitor, klávesnicu a myš, najnovší Mac Mini od Apple je skvelý univerzálny počítač. Je dostatočne výkonný pre bežné počítačové potreby, ako aj pre ľahkú úpravu fotografií a videí, a ponúka užitočné funkcie ako výstup HDMI 2.0, dva porty Thunderbolt 4 (USB-C) a ethernetový port schopný gigabitových rýchlostí. Taktiež prichádza so starodávnym 3,5 mm jackom na slúchadlá, zatiaľ čo sa chváli špecifikáciami pripravenými do budúcnosti, ako sú Wi-Fi 6E a Bluetooth 5.3 pripojenia.

PREČÍTAJTE SI NAŠU RECENZIU NA MAC MINI POHÁŇANÝ M2 PRO.
Mac Mini 2023 (256GB, M2)
499$599$17% zľava

M2 poháňaný Mac Mini je rýchly stolový počítač vhodný pre každodennú prácu, vynikajúci výkonmi ako HDMI 2.0 výstup a ethernetový jack schopný gigabitových rýchlostí.

499$ NA AMAZONE
499$ NA B&H PHOTO
499$ NA BEST BUY
Ešte viac spôsobov, ako ušetriť
Roomba Combo j5 je dostupná za polovičnú cenu na Amazone, predáva sa za novú najnižšiu cenu 299 dolárov, zatiaľ čo model j5 Plus s samočistiacou základňou ide za približne 499 dolárov (zľava 300 dolárov) na Amazone a Best Buy. Nový stredný robotický vysávač/mop od iRobotu sme ešte netestovali, ale na papieri sa zdá byť veľmi schopný vďaka funkciám ako umelou inteligenciou riadené vyhýbanie sa prekážkam a jeho schopnosť dodržiavať vlastné zákazové zóny.
Druhá generácia Tribit StormBox Micro je v predaji v čiernej farbe za 42,99 dolárov (zľava 37 dolárov) keď uplatníte kupón priamo na stránke na Amazone. Prenosný Bluetooth reproduktor obsahuje vstavaný popruh, ktorý umožňuje prichytiť ho na riadidlá, batohy a iné objekty. Ponúka tiež dobrý zvuk pre jeho veľkosť spolu s hodnotením vodoodolnosti IP67.
Appleov najnovší základný iPad s 64GB úložiska a Wi-Fi môžete kúpiť za 349 dolárov (zľava 100 dolárov) na Best Buy a Amazone (keď uplatníte kupón priamo na stránke). Za jeho plnú cenu obvykle tento iPad neodporúčame, ktorý vyzerá veľmi podobne ako 10,9-palcový iPad Air, ale nie je úplne tak schopný. Za 349 dolárov však 10. generácia iPadu stojí za zváženie, vzhľadom na to, že stále ponúka podporu USB-C, rýchly čip A14 Bionic a väčší displej. Majte na pamäti, že Apple pravdepodobne predstaví novú sadu iPadov v priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov. Prečítajte si našu recenziu.
Beats Fit Pro sú zľavnené na približne 159,95 dolárov (zľava 40 dolárov) na Amazone a Best Buy v nových modrých, žltých a ružových odtieňoch. Fitness orientované slúchadlá prichádzajú s integrovanými krídelkami, ktoré zabezpečujú pevnejšie uchytenie počas cvičenia, spolu s dobrou potlačou hluku a vodoodolnosťou a odolnosťou voči potu hodnotenou IPX4. Prečítajte si našu recenziu.
Victrola Stream Onyx stále môžete kúpiť za 399,99 dolárov (zľava 200 dolárov) na Amazone, čo je o 30 dolárov menej než jeho historicky najnižšia cena. Dvojrýchlostný gramofón nemôže streamovať tisíce zariadení ako nadchádzajúci Victrola Stream Sapphire ohlásený na CES; avšak dokáže streamovať vinyl priamo do vášho systému Sonos ako Stream Carbon. To povedané, mnohé zo jeho komponentov sú vyrobené z hrubého odlievaného plastu namiesto kovu, čo pomáha udržať nízke náklady.
Verge Deals

/ Prihláste sa k odberu Verge Deals a dostávajte ponuky na produkty, ktoré sme testovali priamo do vašej schránky.

E-mail (vyžaduje sa)
PRIHLÁSIŤ SA
Odoslaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Podmienkami a Oznámením o súkromí. Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA a Platia Google Ochrana súkromia a Podmienky služby.