Skip to main content

Ak je elektroprevodovka pre vás dôležitým komponentom v riadnom chode vašej podnikateľskej prevádzky, pri jej výbere vždy dobré vziať do úvahy viacero kľúčových faktorov. Vysoká kvalita a dlhá životnosť elektroprevodovky v praxi nie je len o jemnom materiáli alebo robustných vnútorných dieloch. Voľba správnej elektroprevodovky často závisí aj na ďalších dôležitých aspektoch. Nákup priemyselnej elektroprevodovky je napokon kapitálovou investíciou a záujemcovia sa tak stále častejšie pozerajú na viac funkcionality za rovnakú cenu. Čo vám ponúkame my?

Kvalitatívne požiadavky musia spĺňať aj tie najmenšie súčiastky

Pri výbere kvalitnej elektroprevodovky s požadovanou funkcionalitou a skutočne dlhou živnosťou je vždy zásadným krokom pozerať sa aj do vnútra zvoleného výrobku. Ak výrobca použije kvalitné a odolné materiály na povrchu, v jeho útrobách však nájdeme lacné a nekvalitné materiály s krátkou životnosťou, môže to negatívnym spôsobom ovplyvniť celkovú funkčnosť a živnosť požadovaného produktu. V praxi, žiaľ, len veľmi ťažko zistíme, aké diely výrobca umiestnil do vnútra prevodovky, môžeme však dbať na to, aby pochádzali od overených a serióznych značiek.

elektroprevodovka

                                                                 Elektroprevodovka

Dôležitým aspektom, ktorý významným spôsobom ovplyvňuje celkovú kvalitu elektroprevodovky, je aj dokonalosť v jednotlivých rezoch a jej konečnom dizajne. Každá kvalitná prevodovka by zároveň mala disponovať potvrdením o tom, že prešla testami účinnosti a analýzami porúch.

V našej ponuke nájdete viaceré typy elektroprevodoviek, ktoré sú ideálnym riešením pre rôzne priemyselné odvetvia. V prípade, keď potrebujete poradiť, disponujeme skúseným odborným personálom s mnohoročnými praktickými skúsenosťami. Náš personál vám pomôže vybrať optimálnu elektroprevodovku pre váš druh prevádzkovej činnosti.

Predaj kvalitných elektromotorov

Ak uvažujete o kúpe elektroprevodovky alebo elektromotora, vždy radi vám pomôžeme s ich výberom. V našom produktovom portfóliu nájdete rôzne druhy elektromotorov vhodných na variabilné využitie pri vašom podnikaní. Pri výbere kvalitného elektromotora s dlhou živnosťou je tiež potrebné dbať na jeho charakteristiky, miesto pôvodu, spoľahlivosť a hospodárnosť.

V širokej ponuke si u nás môžete vyberať z jednofázových alebo trojfázových elektromotorov. K dispozícii je aj indukčný a asynchrónny elektromotor. Naša spoločnosť sa už niekoľko rokov zameriava na predaj elektroprevodoviek, predaj elektromotorov a frekvenčných meničov, a to najmä pre zákazníkov v oblasti maloobchodu. K uvedenému tovaru ponúkame aj na mieru ušité poradenstvo vychádzajúce z dlhoročných profesionálnych skúseností našich pracovníkov, stability a tradície.

predaj elektromotorovTovar štandardne máme na sklade a expedujeme ho ihneď po jeho objednaní.  U nás tak šetríte vzácny čas a vaše podnikanie nemusí čakať na nové a kvalitné diely. V prípade akýchkoľvek dotazov vám radi pomôžeme vybrať optimálne riešenie pre vašu prevádzku.

Ďakujeme vám, že sme mohli byť súčasťou vašej podnikateľskej cesty aj prostredníctvom predaja našich výrobkov a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s vami!