Skip to main content

Upchatý odpad je spravidla veľmi nepríjemným zážitkom, ktorý potrápi každého z nás aspoň raz za život. Aj pritom najpoctivejšom čistení sa v praxi bežne stáva, že mnohé odolné nečistoty sa uchytia na odtokoch a v odpadových potrubiach. Kde po určitom čase spôsobia upchatie odtokového priestoru. Naše služby krtkovania a čistenia potrubia využívajú pravidelne zákazníci v mnohých slovenských mestách vrátane Senice.

Vždy aj niečo navyše !

krtkovanie senica

Krtkovanie a čistenie kanalizácie Senica

Sme miestna spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a vďaka mnohým profesionálnym skúsenostiam si poradíme s akýmkoľvek upchatým potrubím alebo odtokom. Naše služby krtkovanie Senica a čistenia potrubí a v ďalších okolitých mestách vrátane hlavného mesta Bratislavy ponúkane všetkým záujemcom non-stop, čo znamená, že nás môžete zavolať kedykoľvek počas celého dňa aj v noci. Vieme, aké nepríjemnosti môže spôsobiť upchatý odpad alebo potrubie. Preto sme vám k dispozícii 24 hodín 7 dní v týždni, a to aj počas víkendov a sviatkov.

Za dopravu na miesto určenia u nás neplatíte!

Čo všetko u nás nájdete ?

instalaterske praceV našom produktovom portfóliu nájdete služby krtkovania, čistenia kanalizácií, monitoring a trasovanie potrubí vrátane príslušných inštalatérskych a výkopových prác. Disponujeme skúseným tímom odborníkov a profesionálnym technickým vybavením, vďaka ktorému dokážeme pomôcť pri akejkoľvek z problémových situácií. Okrem vyššie uvedeného však vykonávame aj servis domových čističiek a prečerpávacích staníc, ako aj ďalšie služby, ktoré nájdete na našej webovej stránke. Krtkovanie patrí medzi vysoko efektívne metódy čistenia upchatého potrubia a odtokov, vďaka ktorému zabezpečíte dlhodobú bezporuchovú prevádzku tohto priestoru.

Samooprava nemusí byť tým najefektívnejším riešením

Radi by sme ešte upozornili, že z praktických skúseností odporúčame zákazníkom, aby v prípade, že nemajú skúsenosti s odstraňovaným uvedených porúch skúsenosti, prenechali ich nápravu radšej skúseným profesionálom. Neraz sa nám stalo, že zákazník, ktorý si s dobrým úmyslom chcel opraviť upchatý odtok, napokon spôsobil ešte väčšiu škodu. Jej odstraňovanie bolo náročnejšie na čas aj vynaložené finančné prostriedky.

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a v prípade potreby nás nájdete aj Senici a okolí.