Zažite s komponentmi Chord Electronics tie najlepšie hudobné zážitky

Čistý zvuk bez skreslenia doma aj na cestách je to, čo najviac poteší každého milovníka hudby. Pre všetkých, ktorí majú vycibrený sluch zvyknutý len na to najlepšie, máme v Dreamaudio pripravené audio komponenty od britského výrobcu Chord Electronics. Tieto komponenty si rozhodne zaslúžia pozornosť každého fanúšika poriadneho zvuku.

chord electronics
Chord Electronics

Britská značka Chord Electronics si zakladá na tradíciách a precíznej výrobe. Aj preto môžete pod logom tejto značky očakávať maximálnu kvalitu, ktorá je určená pre všetkých hudobných fajnšmekrov. Ponuka audio komponentov tejto značky je mimoriadne široká a zahŕňa zariadenia, ktoré sú mobilné a určené na cesty a tiež kompletné zostavy, ktoré sú doslova majstrovským dielom. 

Ponuka komponentov Chord Electronics je veľmi široká

V rámci ponuky komponentov Chord Electronics máme k dispozícii DAC, phono predzosilňovače a sieťové prehrávače. Myslíme však aj na vašu individualitu a práve preto si môžete komponenty Chord Electronics vylepšiť o celý rad rôzneho príslušenstva. Komponenty Chord Electronics nie sú určené iba pre obývačky, domáce kiná a ozvučenie väčších priestorov, najnovším prírastkom v ponuke sú totiž mobilné komponenty radu Mojo, s ktorými si aj na cestách užijete novú dimenziu hudby. 

Najčistejší zvuk do slúchadiel vďaka Chord Electronics Mojo

chord electronics
Chord Electronics

Pri komponentoch Chord Electronics Mojo sa nachvíľu pristavme. Mojo je novým prenosným slúchadlovým zosilňovačom, vďaka ktorému si svoju obľúbenú hudbu vychutnáte ešte viac. Perfektne sa dá využiť spolu so smartfónom, počítačom či rôznymi prehrávačmi. Okrem toho, že vám dopraje parádne čistý zvuk, vyzerá veľmi štýlovo. Chord Electronics Mojo je dostatočne odolný vďaka hliníkovému puzdru a všetko dôležité sa dozviete vďaka LED indikátorom. 

Príďte sa ku nám sami presvedčiť o kvalitách audio komponentov Chord Electronics a ulahoďte svojim ušiam čistou hudbou bez skreslenia. 

www.dreamaudio.sk

You Might Also Like