Skip to main content

Spoločnosť VYBO Electric je výrobcom špičkových technológií a dodávateľom širokej škály kvalitných elektromotorov a elektroprevodoviek. Máme dlhoročnú tradíciu v produkcii vysoko výkonných a efektívnych stredne a vysoko napäťových motorov a ďalších technologických zariadení. Sme jedným z popredných lídrov v tejto oblasti v Európskej únii. Našou špecializáciou sú najmä priemyselné oblasti. V našej ponuke nájdete taktiež elektromotor s prevodovkou s rôznym využitím.

Čo je to elektroprevodovka?

Pre väčšinu zákazníkov je odpoveď na túto otázku jasná, nemusí to však byť pravidlom. Elektroprevodovku možno stručne charakterizovať ako redukciu prevodov alebo rýchlosti zostavenú z viacerých ozubených kolies, ktorá môže byť v určitých prípadoch pripojená k elektromotoru.

elektroprevodovka

Elektroprevodovka

Spoločnosť VYBO ELECTRIC vyrába a predáva nasledovné typy elektroprevodoviek:

» planetárna elektroprevodovka,

elektroprevodovka s paralelným hriadeľom,

» čelná elektroprevodovka,

priemyselná elektroprevodovka.

Kedy prichádza na rad použitie elektroprevodovky?

Charakteristickým znakom elektroprevodovky je jej schopnosť významným spôsobom zvýšiť rýchlosť elektromotorav prípade, kedy už iné spôsoby nie sú postačujúce. Každý typ pracuje v súčinnosti s motorom tak, aby sa dosiahol požadovaný výkon otáčok.


TIP: Pri aplikáciách s elektromotorom platí, že čím sú pomalšie prevodovky elektromotora, tým väčší musí byť samotný elektromotor.


Elektroprevodovka na mlynček na mäso

 

elektroprevodovka na mlyncek na maso

Prevodovka pre mlynčeky na mäso

Elektroprevodovka na mlynček na mäso – v ponuke máme aj kvalitné elektroprevodovky do všetkých typov mlynčekov na mäso, ktoré sú k dispozícii na trhu. Na sklade máme celé komplety s jednofázovým napájaním na 230 V aj sady s trojfázovým napájaním na 400 V. Montáž elektromotora a prevodovky ponúkame ZDARMA. V prípade záujmu možno doplniť nakombinované sady aj príslušným frekvenčným meničom. Všetky výrobky máme skladoma expedujeme ihneď po objednaní.


V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, radi vám poradíme najvhodnejšie riešenie pre vás a zostavíme vám kombinácie elektroprevodovky a elektromotora (prípadne ďalších komponentov) na mieru vašim potrebám. Polovicu nákladov na dopravu preplácame každému zákazníkovi a vo väčšine prípadov sme schopní dodať objednaný tovar do 24 hodín od jeho objednania.