Skip to main content

Fotografické workshopy sú vhodnou alternatívou pre každého nadšenca amatérksheo fotografovania a skvelou príležitosťou pre profesionálov, ktorí chcú vo svojej práci napredovať.

Online podnikanie je neustále na vzostupe a preto aj mnohí podnikatelia potrebujú svoje produkty dobre nafotiť. STUDIO 300 ponúka záujemcom možnosti zúčastniť sa skupinových aj individuálnych fotografických workshopov, kde vás do umenia fotografie hlbšie zavedú skúsení profesionáli v tejto oblasti. 

 Fotografické kurzy pod taktovkou profesionálnych fotografov

Keď už naša profesionálna prax dosiahne určitú úroveň a míľnik v našej pracovnej kariére, nie je nič krajšie, ako sa podeliť so získanými poznatkami, vedomosťami, skúsenosťami, know-how  a nadobudnutými zručnosťami s ďalšími nadšencami na ceste. STUDIO 300 pravidelne organizuje fotografické kurzy, kde zavedú účastníkov do tajov fotografovanie skúsení profesionáli. Hlavným lektorom štúdia je Dušan Křístek, ktorého špecialita dňa je food fotografia. 

Čo všetko ponúkajú fotografické workshopy? 

Účastníci fotografických seminárov získajú nezabudnuteľný zážitok a svoje teoretické znalosti si môžu okamžite vyskúšať v praxi. Svoje praktické skúsenosti môžu obohatiť a nadobudnúť nové zručnosti, ako aj celkom nové pohľady na prácu vo svete fotografie. Fotenie produktov je samostatná oblasť, ktorá si rovnako vyžaduje skúsenosti, poriadnu dávku fantázie, tvorivosti, ako aj obchodného ducha, ktorý vie, čo platí u koncového zákazníka. 

fotenie z ruky velkym fotoaparatom

Naučte sa fotiť s profesionálmi

Mnohé zručnosti sa bežne dokážeme naučiť aj sami a aj v prípade fotografie platí, že prax robí majstra. Skúsenosťami iných si však často dokážeme ušetriť veľké množstvo času, peňazí aj energie a posunúť sa na vybranej ceste vpred kvantovým skokom. Fotografický workshop je vhodný aj ako dar začínajúcim podnikateľom či nehasnúcim amatérskym nadšencom fotografovania

TIP: 

Profesionálni fotografi majú počas svojej pracovnej púte možnosť stretnúť sa s ďalšími velikánmi vo svojom odbore a robiť tak napríklad aj fotografie produktov od firiem, ako je Burmester audio, ktorej produkty nájdu fanúšikovia aj v ponuke firmy Dreamaudio či nádherné šperky od siete klenotníctiev Amawell.sk, ktoré hrdo zdobia naše dokonalé telá pri mnohých všedných aj špeciálnych životných udalostiach a príležitostiach.

Keď sa úspech spojí s úspechom, je z toho ešte viac úspechuÚspech plodí ďalší úspech a rovnaké priťahuje rovnaké, pričom toto pravidlo v plnej kráse uplatňuje aj vo svete fotografie. Či už fotografovanie beriete ako zábavné hobby alebo je to pre vás profesionálna cesta, vždy je pritom oživujúce, keď dokážeme napredovať. STUDIO 300 starostlivo vyberá všetkých profesionálnych lektorov, ktorí sú pre účastníkov workshopov potom zárukou úspechu a ktorých rady a užitočné tipy im možno raz prinesú ich vlastní úspech v tomto segmente. 

Zdroj: elements.envato.com