Skip to main content

JOJ Play rozširuje svoju knižnicu: Perinbaba a Dva svety prichádzajú na stream

Najmä v chladných večeroch je nič príjemnejšie, ako sa zakutáliť do deky a vychutnať si dobrý film. Streamovacia služba JOJ Play to vie a pre svojich divákov prichádza s bohatou nádielkou klasiky a noviniek. Medzi najnovšie prídavky patria legendárny film Perinbaba a dobrodružná fantasy Dva svety.

Obľúbená klasika a vzrušujúca fantasy

Film Perinbaba, ktorý sa stal súčasťou rodinnej tradície mnohých Slovákov, je známy svojou magickou atmosférou a rozprávkovým príbehom. Táto evergreenová klasika od režiséra Juraja Jakubiska sa teraz pridáva do ponuky JOJ Play, aby potešila všetkých, ktorí túžia po kúsku nostalgie.

Na druhej strane, Dva svety prinesú divákom únik od reality s ich modernou rozprávkovou líniou. Tento príbeh o paralelných svetoch je ideálny pre tých, ktorí obľubujú pôsobivé vizuálne efekty a dobrodružstvá prekračujúce hranice našej predstavivosti.

JOJ Play: Kde nájdete svoju porciu zábavy?

V ponuke streamovacej služby JOJ Play nájdete široký, stále sa rozrastajúci výber filmov, seriálov a dokumentov. Teraz s prírastkom Perinbaby a Dvoch svetov sa stáva táto platforma ešte atraktívnejšou pre rozličné vkusy a vekové kategórie.

Streamovanie bez obmedzení

Komfortné sledovanie filmov a seriálov kedykoľvek a kdekoľvek, to je sľub JOJ Play. S pridáním týchto dvoch titulov získate prístup na požiadanie k obľúbeným príbehom, ktoré si možno pustiť na viacerých zariadeniach. Od televízorov cez počítače až po mobilné zariadenia, s JOJ Play ste len pár kliknutí od pohodlného filmového večera.

Záver: Svet rozprávok len na pár kliknutí

Či už ste fanúšikom klasických rozprávok alebo moderných fantasy príbehov, streamingová služba JOJ Play prichádza s obsahom, ktorý obohatí vaše večery o čarovnú atmosféru a dobrodružstvo. Perinbaba a Dva svety sú len začiatkom, keďže JOJ Play sľubuje ďalšie prírastky do svojej digitálnej knižnice, takže sa máte skutočne na čo tešiť.