Skip to main content

Ortho Keep Smiling je priekopníkom v oblasti inovatívneho riešenia krivých zubov a vďaka novej revolučnej technológií patrí v súčasnosti medzi jednotku na slovenskom trhu vo svojom odbore. Vaša cesta za krásnym a širokým úsmevom tak viac nemusí byť dlhá ani bolestivá. Plán liečby zostavujú lekári v ambulancii na mieru každému pacientovi, čo ešte zvyšuje celkovú efektivitu liečby. 

Aké sú výhody keramického strojčeka na zuby Damon? 

Revolučná technológia Damon predstavuje najnovší systém liečby krivých zubov. V porovnaní s doteraz požívanými nástrojmi v tejto oblasti spočíva nová liečba vo voľnom uložení drôtu v tzv. samoligovacích zámkoch. Vďaka tomu je posun zubov efektívnejší, menej bolestivý a čas liečby je kratší takmer o jednu tretinu. Na zuby pritom nie je potrebné aplikovať žiadne elastické gumičky a samotný pocit pri nosení strojčeka je tak oveľa komfortnejší. So zubným strojčekom Damon zároveň absolvujú pacienti až o polovicu menej kontrol u lekára v porovnaní s klasickým riešením. 

Strojček na zuby Damon (zdroj: orthokeepsmiling.sk)

Mohlo by vás zaujímať: Viete, čo je kraniosakrálna terapia?


Keď technológie pomáhajú

Technológie sú tu najmä preto, aby nám pomáhali a v mnohých smeroch nám uľahčovali náš život. Strojček na zuby Damon je dostupný v kovovom prevedení, alebo v estetickejšej keramickej verzii. K pohodlnejšiemu noseniu pritom prispieva aj skutočnosť, že je pevne nalepený na zuboch pacienta. Celkové náklady na takto realizovanú liečbu sú nižšie. Výhodou tohto riešenia je tiež to, že keramický strojček na zuby Damon dokáže pomôcť s akýmkoľvek zakrivením chrupu. V prípade záujmu je konzultácia bezplatná a môžete si ju dohodnúť na tomto linku: https://orthokeepsmiling.sk/objednajte-sa

navsteva u zubara

Zdroj obrázkov: elements.envato.com, orthokeepsmiling.sk