Skip to main content

V dvadsiatomprvom storočí sa už nikto, ale naozaj nikto s minimom súdnosti nedá zahanbiť tým, že by si kupoval vodu v plastovej fľaši, ktorú potom zahodí. Hoci aj do separovaného zberu – plast je proste out. Sklo je ekologicky vhodnejšie, ale má svoje nevýhody – stačí, že ti spadne fľaša na zem a máš dopité. Preto treba uvažovať inak. Napríklad ako Hydroflask.

Áno, to sú tie fľaše, z ktorých sú za veľkou mlákou ľudia paf už asi dekádu, a ktoré konečne prišli aj k nám. Na prvý pohľad sa môže zdať, že je to obyčajná fľaša, ale pozor!

Ľudia ich zbožňujú pre veľmi konkrétne a hmatateľné dôvody

Prvý: teplota. Výkonná izolácia TempShield™ udržuje optimálnu teplotu neuveriteľne dlho a je úplne jedno, či má obsah zostať ľadovo vychladený alebo horúci. S Hydroflask sa ti nestane, že budeš rozpustenú zmrzlinu zapíjať studenou kávou.

Druhý: odolnosť. Dvojitá stena z nerezovej ocele je stavaná na to, aby s tebou absolvovala výlety, stanovačky, rybačky a sprevádzala ťa na každom kroku. Bez známok únavy eliminuje kondenzáciu, takže tvoj fľaša sa (na rozdiel od teba) nepotí.

Tretí: praktickosť. Hydroflask si dáva záležať, aby ich fľaše a nádoby na jedlo boli úplne bezpečné. Uzáver neprepustí ani kvapku a dá sa pohodlne karabínou pricvaknúť na hocijaký batoh. Podľa gusta si môžeš vybrať standard mouth s hrdlom širokým 4,85 cm alebo je tu wide mouth verzia pre širokoústych s priemerom 5,74 cm.

Štvrtý: dizajn. Jasne definovaná silueta, inšpirovaná dokonalosťou prírody, kde nie je nič nadbytočné. Maximálna jednoduchosť prepúšťa uzdu fantázii majiteľa. Nie je nič ľahšie ak chceš, aby tvoja fľaška odrážala tvoju unikátnu osobnosť, než si ju vyzdobiť (návody nájdeš po celom internete – vraveli sme, že je to hit!) Ale inak Hydroflask vyzerá skvele aj bez zásahu a dodáva sa v neprebernom množstve odtieňov. Prášková farba Color Last ™ má príjemný omak, nekĺže sa v ruke a bez problémov znesie umývačku riadu.

Táááák, to boli tie hmatateľné dôvody.

No a potom sú tu také, ako udržateľnosť, doživotná záruka a ešte aj aktivity samotnej firmy. V rámci programu Parks for all Hydroflask podporuje neziskovky zamerané na údržbu a obnovu parkov. Tak si zober svoju Hydroflask do parku a užívaj si čerstvý vzduch a vychladený nápoj!


Viac tu: https://wilderoben.com/sk/brands/hydroflask-9