Skip to main content

Adam Driver reagoval na otázku o „lacných“ scénach nehôd

Herec, ktorý je zároveň výkonným producentom filmu, odpovedal bez servítkov počas diskusie na festivale Camerimage v Poľsku. Adam Driver sa nebral servítky, keď ho opýtali na „lacné“ scény nehôd vo svojom novom filme, Ferrari. Film bol premietnutý v nedeľu na festivali filmov Camerimage v Poľsku, ktorému nasledovala diskusia so hviezdou, ktorá je zároveň výkonným producentom filmu.

Odpoveď na kontroverznú otázku

„Čo si myslíte o scénach nehôd?“ opýtal sa Drivera člen publika počas diskusie. „Pripadali mi dosť drsné, drastické a, musím povedať, lacné. Čo si myslíte?“ Na to Driver jednoducho odpovedal: „F*** sa, neviem. Ďalšia otázka.“ Jeho reakcia vyvolala niekoľko výkrikov, ako aj to, čo znelo ako nepohodlný smiech.

Súvislosti filmu a charakteristika postavy

Driver vo filme stvárňuje Enza Ferrariho. Dej filmu sa odohráva počas leta 1957, kedy je Ferrariova spoločnosť na pokraji bankrotu. Vsadí všetko, čo má, na jeden závod – ikonický Mille Miglia, ktorý je nebezpečná 1 000 míľová preteky cez Taliansko. „Ferrari je v zásade o veľkom závode, kde sa prejavuje Mannova virtuózna technika a kamery kameramana Erika Messerschmidta nás dostávajú za volant alebo do cesty rýchlym roadsterom s nadchádzajúcim účinkom,“ Napísal v svojej recenzii filmu hlavný filmový kritik The Hollywood Reporter, David Rooney.

Driverov úspech na festivale Camerimage

Driver bol na Camerimage aj na prebratie špeciálnej ceny EnergaCamerimage za herectvo. Ferrari je tiež jedným z príspevkov v hlavnej súťaži tohtoročnej EnergaCamerimage. Film, ktorý režíroval Michael Mann a napísal Troy Kennedy Martin, hviezdi aj Penélope Cruz, Shailene Woodley, Gabriel Leone, Sarah Gadon a Patrick Dempsey.

Film bude v kinách od 25. decembra, distribuovať ho bude spoločnosť Neon.

Zdroj: Hollywood Reporter