Skip to main content

Virtuálna udalosť E3 2021 sa odohrá v júni.

Organizátor Entertainment Software Association oznámil, že veľtrh E3 2021 sa bude konať v dňoch od 12. júna do 15. júna. Virtuálnej udalosti sa zúčastnia spoločnosti ako Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive a Warner Bros. Games. V zozname zúčastnených však zatiaľ chýba spoločnosť Sony.

Najväčšia herná konferencia v Severnej Amerike sa za normálnych okolností koná v štvrti Downtown v Los Angeles v USA. Júnová udalosť každoročne priláka veľké množstvo vývojárov, tlač a spotrebiteľov. Minulý rok bol veľtrh E3 zrušený kvôli pandémii COVID-19. Namiesto toho vytvoril Geoff Keighley v spolupráci s niekoľkými vývojármi digitálnu udalosť Summer Games Fest, kde predstavili hry a odprezentovali novinky. Tá sa opäť vracia aj tento rok v júni.

Budúcoročný veľtrh E3 2022 by sa mal konať naživo

Prezident a generálny riaditeľ Entertainment Software Association Stanley Pierre-Louis sa vyjadril, že E3 2021 bude viac ako len oznámenie nových hier a iných noviniek. Organizácia vo februári potvrdila, že presúva udalosť do online sveta, no dúfa, že budúci rok sa budú môcť vývojári a nadšenci stretnúť osobne.

Titulný obrázok: e3expo.com

Summary
Herný veľtrh E3 2021 sa bude konať online
Article Name
Herný veľtrh E3 2021 sa bude konať online
Description
Organizátor Entertainment Software Association oznámil, že veľtrh E3 2021 sa bude konať v dňoch od 12. júna do 15. júna. Virtuálnej udalosti sa zúčastnia spoločnosti ako Nintendo, Xbox, Capcom, Konami, Ubisoft, Take-Two Interactive a Warner Bros. Games.
Author
Publisher Name
uploading.sk
Publisher Logo