Skip to main content
„O to sa stará Bob Iger“

Herci sa viac páči pozitívna spätná väzba na jej film než sledovanie výkonu na pokladniach kín.

Herci Iman Vellani bola radšej, keď mohla oslavovať pozitívnu odozvu na svoj film The Marvels, a nie sa sústrediť na jeho výkon v pokladniach kín.

V rozhovore pre Yahoo Entertainment k nedávno vydanému filmu, ktorý bol zverejnený v online priestore vo štvrtok, Vellani odkazovala na generálneho riaditeľa Disney Boba Igera, keď bola požiadaná komentovať finančný výsledok filmu, ktorý mal minulý víkend premiéru s tržbami 46,1 milióna dolárov v Severnej Amerike, čím označil najhoršie otvorenie v histórii Marvel Cinematic Universe.

„Nechcem sa sústrediť na niečo, čo ani nemám pod kontrolou, pretože aký to má zmysel?“ povedala Vellani, ktorá vo filme hrá Kamalu Khan. „To je pre Boba Igera.“

Herci, ktorá svoju postavu prvýkrát ztvárnila v minulom roku v seriáli Disney+ Ms. Marvel, povedala, že ju povzbudzuje počúvať od divákov, ktorým sa film páčil.

„[Tržby v kinách] so mnou nemajú nič spoločné,“ povedala Vellani médiu. „Som spokojná s konečným produktom, a ľudia, na ktorých mi záleží, si film užili. Sledovanie tohto filmu je skutočne dobrá zábava a to je všetko, čo môžeme pri týchto filmoch žiadať. Má superhrdinov, odohráva sa vo vesmíre, nie je to až také hlboké a je o spolupráci a sesterskej jednote. Je to zábavný film a som veľmi šťastná, že ho môžem zdieľať s ľuďmi.“

V reakcii na to, že autor Stephen King zverejňoval na sociálnych médiách kritiku negatívnych reakcií na film, Vellani povedala: „Mať Stephena Kinga na svojej strane je naozaj úžasné.“

Prostredie pre The Marvels sa cez víkend nezlepšilo. Film momentálne zažíva najhorší pokles počas druhého víkendu v histórii Marvel Studios, ako aj najhorší pokles pre akýkoľvek hollywoodsky superhrdinský film.

Projekt od režisérky Nia DaCosty tiež má v hlavných úlohách Brie Larson, Teyonah Parris a Samuela L. Jacksona.

Prihláste sa na odber THR noviniek priamo do vašej schránky každý deň. Získavajte správy ako prvý! Aktuálne informácie a rozhovory o komiksoch, sci-fi, horore a ďalšom.
Zdroj: The Hollywood Reporter