Skip to main content

Kuchyňa je vo väčšine prípadov centrom nášho domova a je to zároveň miestnosť, v ktorej trávime veľké množstvo času. Nie je preto žiadnym väčším prekvapením, že jej dizajnu a funkčnosti venujeme náležitú pozornosť. Každý priestor je jedinečný svojou atmosférou a dispozíciou a preto vám v spoločnosti Hanák ponúkame aj výrobu nábytku na mieru. V bratislavskom New Living Center nájdete Hanák showroom, kde si môžete popozerať naše výrobky, realizácie a poradiť sa s našimi odborníkmi o vami navrhovaných riešeniach. 

Hanák showroom a Hanák interior concept

Máme radi našu prácu a vždy ju robíme s vášňou a na plný plyn. S každým klientom úzko spolupracujeme najmä preto, aby sme dokázali prostredníctvom našich realizácií priniesť do vašich domovov alebo firiem presne takú atmosféru, štýl a funkčnosť, ktorú si vy prajete. Súčasná doba praje kreativite a preto je vždy možné vytvoriť niečo nové, čo tu ešte nebolo. A to presne podľa požiadaviek konkrétneho klienta. Ak si chcete pozrieť náš dizajn alebo prekonzultovať vami navrhované riešenia, radi vás privítame osobne v priestoroch New Living Center na Rožňavskej ulici v Bratislave, kde nás nájdete v Hanák showroom. 

Hanák showroom – kvalitné kuchyne a nábytok na mieru (zdroj: newlivingcenter.sk)

Mohlo by vás zaujímať: Ako postaviť betónový plot?


Zariadime celý váš byt

Pri realizácii našich projektov štandardne spolupracujeme s renomovanými značkami, ako je Miele, Siemens, AEG, Electrolux alebo Bosch. V rámci našej spolupráce sa však neobmedzujeme len na štandardné veľkosti a bežne pre vás vyrábame atypický nábytok vyrobený presne na mieru. V prípade záujmu pre vás vyrobíme nábytok do kuchyne, obývačky, spálne, detskej izby, ale aj jednotlivé a samostatné kusy nábytku, ako je šatník či iné špeciálne navrhnuté dizajnové kúsky. Našou prioritou je spokojnosť každého nášho klienta a preto sa vám vždy venujeme počas celej našej spolupráce. 

Ďakujeme vám za prejavenú dôveru a tešíme sa vašu návštevu v Hanák showroom v New Living Center v Bratislave.