Skip to main content

V našom aktuálnom produktovom portfóliu nájdete frekvenčné meniče s výkonom od 22 kW do 2000 kW. V najväčšom sklade v Strednej Európe máme pre záujemcov k dispozícii viac ako tisíc kusov rôznych druhov frekvenčných meničov, ktoré dodávame do akejkoľvek európskej krajiny v lehote troch dní.

sklad vybo electric

Sklad VYBO Electric

Frekvenčné meniče za výborné ceny

Spoločnosť VYBO Electric pokračuje v tradičnej výrobe kvalitných frekvenčných meničov, o ktoré je záujem v mnohých európskych krajinách. S ohľadom na vysoký dopyt po frekvenčných meničoch sme skrátili dodacie lehoty na minimum a objednaný výrobok máte u seba do 3 dní od jeho objednania bez ohľadu na to, v ktorom európskom štáte sa nachádzate. Kvalitné frekvenčné meniče s dlhodobou tradíciou u nás vždy kúpite aj za výbornú cenu.

Štandardné a dynamické aplikácie

V ponuke máme štandardné a dynamické aplikácie s rôznymi výkonmi. U nás nájdete aj frekvenčné meniče vhodné do náročných interiérových a exteriérových podmienok, ktoré sú vysoko odolné voči prachu aj vode. V prípade záujmu o zariadenia do ťažkého priemyslu, vám odporúčame sériu frekvenčných meničov s výkonom 1000 V až 6000 V, ktoré využívajú najnovšie poznatky a technológie. Sú ideálne na využitie v ťažkom priemysle a všetky tieto zariadenia prešli aj náročnými testami vo vysokej nadmorskej výške.

frekvencne menice

Frekvenčné meniče

Cena vs. kvalita

Všetky ponúkané frekvenčné meniče sa vyznačujú výborným pomerom ceny a kvality. Svoje využitie si nájdu pri čerpadlách, vzduchotechnike, v textilnom, potravinárskom a strojárenskom priemysle, pričom ich možno použiť pri práci s brúskami, výrobe keramiky, frézovaní a rôznych rezacích strojoch, ako aj vo vyššie spomínanom ťažkom priemysle.

Ak vás oslovil sortiment  a zaujíma vás cena frekvenčných meničov, radi vám pripravíme cenovú ponuku na vybraný tovar. V prípade akýchkoľvek otázok vám všetko vysvetlíme a odporučíme vám optimálne riešenie pre vašu prevádzku a činnosti.

Neváhajte a navštívte naše webové stránky: https://frekvencnemenice.sk


Zdroj: https://frekvencnemenice.sk/, https://pixabay.com/