Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Fitbit a Pixel: Globálna dostupnosť wearables a smart hodiniek

Úvod

V tomto článku sa dozviete o globálnej dostupnosti wearables od spoločnosti Fitbit a smart hodiniek od spoločnosti Pixel. Preskúmajte túto správu a zistite viac o tom, ako tieto zariadenia sú teraz dostupné pre zákazníkov z celého sveta.

Globálna dostupnosť Fitbit

Spoločnosť Fitbit, známa svojimi wearables a smart hodinkami, teraz umožňuje zákazníkom z celého sveta získavať ich produkty. S ich globálnou dostupnosťou môžete objednať a využívať ich výhody, ako sledovanie fyzickej aktivity, monitorovanie spánku a sledovanie srdcového tepu, bez ohľadu na to, kde sa nachádzate.

Globálna dostupnosť Pixel hodiniek

Smart hodinky od spoločnosti Pixel tiež majú teraz globálnu dostupnosť. Zákazníci z celého sveta môžu požívať výhody týchto inteligentných hodiniek, vrátane notifikácií, sledovania hodnoty krokov a monitorovania tepovej frekvencie. Tieto hodinky sú teraz k dispozícii pre záujemcov z rôznych krajín.

Záver

Fitbit a Pixel ponúkajú svoje wearables a smart hodinky zákazníkom na celom svete. Využite globálnu dostupnosť týchto zariadení a zlepšte si svoj zdravotný a fitness zážitok s týmito kvalitnými produkty. Vyberte si z toho, čo tieto značky ponúkajú a začnite sledovať svoj pokrok v zdraví a wellnessu.