Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Figma a FigJam: Predstavenie beta verzie generatívnych AI návrhových nástrojov

Úvod

V tomto článku sa dozviete o predstavení beta verzie generatívnych AI návrhových nástrojov Figma a FigJam. Preskúmajte tieto nové funkcie a zistite, ako vám pomôžu pri tvorbe kreatívnych a inovatívnych dizajnových projektov.

Generatívne AI návrhové nástroje Figma a FigJam

Firma Figma prináša nové generatívne AI návrhové nástroje, ktoré umožňujú dizajnérom tvoriť a experimentovať s kreatívnymi nápadmi. Beta verzia FigJam prináša možnosti pre spoluprácu a tvorbu návrhov pre tím. S využitím týchto nástrojov môžete vytvárať komplexné dizajny, experimentovať s rôznymi možnosťami a zlepšovať svoje projekty.

Výhody generatívnych AI návrhových nástrojov

Generatívne AI návrhové nástroje Figma a FigJam prinášajú mnoho výhod dizajnérom. Tieto nástroje umožňujú rýchlejšiu tvorbu návrhov a inovatívne experimentovanie s rôznymi koncepciami. Spolupráca s tímom je tiež jednoduchšia a efektívnejšia vďaka online nástrojom a funkciam. S generatívnymi AI nástrojmi môžete vytvárať dizajny s väčšou precíznosťou a efektivitou.

Záver

Figma a FigJam ponúkajú generatívne AI návrhové nástroje, ktoré vám pomôžu pri tvorbe kreatívnych a inovatívnych dizajnových projektov. Využite tieto nové funkcie a experimentujte s rôznymi možnosťami. S generatívnymi AI nástrojmi môžete vytvoriť výnimočné dizajny a zlepšiť svoje návrhové projekty. Sledujte novinky od Figma a FigJam a objavte ich potenciál pri tvorbe vašich dizajnových projektov.