Skip to main content

Houseparty je alternatívou streamovacej služby Twitch

Vývojár počítačových hier Epic Games naďalej spája svoje platformy. V aplikácii Houseparty teraz môžete streamovať Fortnite s priateľmi. Nová integrácia je postavená na staršej, ktorá umožňuje hráčom Fortnite videochatovať. Teraz budú môcť už aj streamovať.

S touto integráciou môžu vaši priatelia vidieť nie len vás, ale aj vašu obrazovku počas hrania Fortnite. Môže vám to pripomínať streamovanie na platforme Twitch len pre vás a vašich kamarátov. Podľa spoločnosti Epic, aplikácia podporuje streamovanie z PlayStation 4, PlayStation 5 a počítača

“Určite vám dáme vedieť, keď sa bude dať streamovať aj z iných zariadení.” – Epic

Aplikácia Houseparty, ktorú vlastní spoločnosť Epic od roku 2019 sprostredkuje rýchlu a jednoduchú videochat funkciu a tiež vylepšuje sociálne funkcie existujúcich herných platforiem. Od získania aplikácie ju spoločnosť Epic začala používať na vylepšenie audio chatu počas hrania Fortnite na rôznych platformách. Teraz je hra a platforma už kompletne prepojená.

Ako nastaviť Houseparty gameplay streaming a video chat aj vo Fortnite, nájdete na stránke Epic.

Titulný obrázok: Epic Games

Summary
Epic Houseparty: streamujte Fortnite s priateľmi
Article Name
Epic Houseparty: streamujte Fortnite s priateľmi
Description
Vývojár počítačových hier Epic Games naďalej spája svoje platformy. V aplikácii Houseparty teraz môžete streamovať Fortnite s priateľmi.
Author
Publisher Name
uploading.sk
Publisher Logo