Skip to main content

„`html
Dominic Fike zdieľa, ako jeho videoklipy viedli k úlohe vo filme ‚Little Death‘

Alt hip-hopový umelc sa podrobnejšie venoval svojej dlhoročnej spolupráci s režisérom hudobných videí, ktorý sa stal filmárom Jackom Begertom v štúdiu The Hollywood Reporter počas Filmového festivalu Sundance.

Režisér Jack Begert sa vydáva na svoju celovečernú cestu s komediálnou drámou ‚Little Death‘, ktorú produkoval Darren Aronofsky, a ktorá má premiéru na Filmovom festivale Sundance v roku 2024 v piatok. Pred prvým predstavením filmu rozhovoril The Hollywood Reporter s Begertom, ako aj so hviezdami filmu Dominic Fike, Jena Malone, Gaby Hoffman a Talia Ryder v štúdiu THR počas festivalu.

Pred filmom ‚Little Death‘

Predtým, než sa Begert stal známym vďaka svojej práci na filmu ‚Little Death‘, bol najlepšie známy režírovaním hudobných videí pre umelcov ako Olivia Rodrigo, Doja Cat, Jack Harlow a SZA. Zatiaľ čo väčšina obsadenia filmu prijala ponuku na indie film po tom, čo ich zaujal Begertov scenár, bez predchádzajúcej spolupráce s ním, Fike sa rozhodol zapojiť do projektu ‚Little Death‘ kvôli jeho spolupráci v minulosti so scenáristom a režisérom.

“Jack robí všetky moje hudobné videá. Bude ťažké vytiahnuť z neho ďalšie po tomto. Ale je to jednoduchšie, že som s ním na tomto spolupracoval, vieš?,” žartoval alt hip-hopový umelc. “Takže teraz mi dlhíš trochu. Pravdepodobne z toho vytiahnem ešte dve hudobné videá, než s nimi úplne skončíš.”

Fike tiež ocenil režisérske zručnosti Begerta pri hudobných videách, chváli filmařov úsilie urobiť ho pohodlným na súprave. “Nikdy ma naozaj netlačí, aj keď robíme veci ako sedenie v chlade šesť hodín alebo topenie ma na floridskom močiari,” vysvetlil hviezda ‚Euphoria‘. “Nikdy nie je príliš dotieravý. Je to vždy pre vyšší cieľ, a to vždy chápem. Jednoducho vie, čo chce, čo je pekné.”

Produkcia štvrtej série ‚Euphoria‘

Čo sa týka toho, kedy sa začne produkcia štvrtej série Euphoria, Fike priznal, že nevie, kedy sa obnovia filmové zábery. Má však iné plány na tento rok: svetové turné, ktoré zahŕňa zastávky v Austrálii a na Novom Zélande.

Plný rozhovor si môžete pozrieť vo videu vyššie. Štúdio THR počas Filmového festivalu Sundance je sponzorované spoločnosťami Heineken, Hyundai, Bogner a SIXT.

Poslať nám tip môžete pomocou nášho anonymného formulára.„`