Skip to main content

DeWanda Wise terrorizovaná zlomyselným plyšovým medveďom vo filme ‘Imaginary’

Hororový thriller od produkčných spoločností Blumhouse Productions a Lionsgate je naplánovaný na premiéru 8. marca 2024. DeWanda Wise sa v ňom predstavuje ako matka, ktorú terorizuje zlomyselný plyšový medveď, ktorý sa snaží ovládnuť jej najmladšiu nevlastnú dcéru. Trailer na tento hororový thriller Imaginary bol zverejnený vo štvrtok.

Záhadný medveď Chauncey

Postava Wiseovej, Jessica, sa vráti so svojou rodinou späť do svojho rodinného domu. Jej najmladšia nevlastná dcéra Alice (Pyper Braun) nájde v pivnici plyšového medveďa menom Chauncey a začne si s ním hrať. Ich hry sú spočiatku neškodné, ale postupne sa stávajú čoraz záhadnejšie.

Jessicin obnovený detský priateľ

Ako sa Alice správa čoraz znepokojujúcejšie, Jessica zasahuje a uvedomuje si, že Chauncey je omnoho viac než len plyšová hračka, za ktorú ho považovala. Trailer odhaľuje, že Chauncey, eerie lifelike plyšový medveď Alice, je „imaginárny priateľ“ z Jessicinho vlastného detstva, ktorého už dávno opustila. Teraz je nahnevaný, že ho opustila.

„Svojho imaginárneho priateľa si vždy pustíš do hry. Potom sa spojenie preruší. A entity sa rozhnevá,“ povedal Jessica v jednom momente. Film Imaginary, ktorý režíroval Jeff Wadlow, má premiéru naplánovanú na 8. marca 2024.

Kto sa predstaví v filme?

V širokom obsadení sa objaví Tom Payne, Taegen Burns, Veronica Falcon a Betty Buckley. Wise sa tiež objaví v nadprirodzenom thrilleri Killing Faith. Nedávno sa objavila v úspešnom filme Jurský park: Dominion a v The Harder They Fall, ktorý režíroval Jeymes Samuel.

Wadlow režíroval film Imaginary podľa scenára, ktorý spolu napísal s Gregom Erbom a Jasonom Oremlandom. Wadlow a Jason Blum sú producentmi thrilleru, pričom Wise je výkonným producentom po boku Ryana Tureka.

Zdroj:

Hollywood Reporter