Skip to main content

Milovníkov štvorkolesových tátošov nájdeme vo všetkých vekových skupinách a vášeň k tomuto športu sa neraz začína už v rannom detstve. Ak chcete vašich najmenších fanúšikov motorizmu potešiť originálnym darčekom, ktoré prekoná všetky aj tie najtajnejšie priania, dobrým tipom sú detské elektrické autíčka od populárnych automobilových výrobcov. Širokú ponuku rôznych modelov a farieb nájdete v eshope https://www.minisegwaye.sk

Mercedes, BMW, AUDI už aj pre najmenších šoférov

Detské elektrické autíčka v portfóliu spoločnosti minisegwaye sú určené pre deti až do 8 rokov. Vo výbave týchto vozidiel nájdete aj dôležité bezpečnostné pásy a diaľkové ovládanie pre rodičov, vďaka čomu je jazda v týchto autách bezpečná. V štandardnej výbave nechýba ani klimatizácia, osvetlenie či autorádio a najmenší motoristi tak nemajú žiadne pochybnosti o tom, že sa nachádzajú v skutočnom mercedese, BMW, AUDI či vozidlách od iných populárnych automobilových výrobcov. Pre milovníkov teplého počasia a vetra vo vlasoch je pripravený k odberu štýlový kabriolet a na svoje si prídu aj milovníci terénnych áut.

Dobrodružná jazda sa môže začať

Mnohí z nás v detstve snívali o šliapacom autíčku, pričom elektrické autíčka pre deti boli v tomto čase ešte nepoznaným sci-fi snom. Súčasná doba praje snívaniu a tieto naše vízie sa zhmotňujú oveľa rýchlejšie, ako tomu bolo v minulosti. Niektoré sny si tak teraz môžeme splniť a naplno užiť spolu s našimi deťmi. Detské elektrické autíčka sú nádherným darom pre každého malého nadšenca motorizmu a bez pochyby pobavia aj deti v celom susedstve, keď sa o ne rozdelíte. Vyberajte si váš obľúbený model z ponuky na stránke www.minisegwaye.cz a zažite spoločne s vašimi deťmi jazdu snov s vaším detským elektrickým autíčkom.