Skip to main content

Pokračujúce úvahy o takzvanom Nintende Switch 2 naznačujú, že by mohol byť vo vývoji, no podľa správ by mal prísť až začiatkom roku 2025, a to napriek tomu, že pôvodne bol ohlásený na uvedenie na trh koncom tohto roka. Našťastie, ak ste dúfali, že skočíte na nedávne hity ako The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom alebo niektoré z indie titulov oznámených počas poslednej udalosti Nintendo Direct skôr ako neskôr, Dell vám vyjde v ústrety.

Súvisiace
8 výborných hier pre váš Switch z roku 2023
Herný šéf spoločnosti Microsoft o Xbox hrách prichádzajúcich na PS5, hardware novej generácie a ďalších
Recenzia Nintendo Switch OLED: čas obrazovky

Práve teraz Dell ponúka darčekovú kartu v hodnote 75 dolárov pri kúpe Nintendo Switch OLED s bielymi Joy-Con. To sú peniaze, ktoré môžete použiť na rôzne hry a príslušenstvo pre Switch, vrátane Pro Controllera od Nintenda a Super Mario Bros. Wonder, ako aj na ne-hernú elektroniku ako Philips Hue Lightstrip Plus, Googlov tretiu generáciu Nest Learning Thermostat, a nový Amazon Fire TV Stick 4K Max.

Nintendo Switch OLED
$340
$3503% off

Model Nintendo Switch OLED prináša množstvo subtilných zlepšení, vrátane sedempalcového OLED displeja, vylepšeného zvukového výkonu a lepšieho stojanu.

$350 V DELL (S DARČEKOVOU KARTOU V HODNOTE 75 DOLÁROV)
$340 V MONOPRICE

V porovnaní s pôvodným Switchom model OLED ponúka jasnejší sedempalcový panel, ktorý skutočne rozžiari farby, keď hráte v režime handheld. Taktiež prichádza s nastaviteľným stojanom, ktorý je oveľa stabilnejší než krehký stojan na štandardnom modeli, ako aj lepšími reproduktormi a venovaným LAN portom na priloženej dokovacej stanici. Okrem toho, vďaka zabudovanému 64GB úložisku, budete môcť hrať viac hier bez nutnosti okamžite si zaobstarať väčšiu microSD kartu.

Verge Deals

/ Prihláste sa na Verge Deals, aby ste dennodenne dostávali ponuky na produkty, ktoré sme testovali, priamo do vašej e-mailovej schránky.

E-mail (povinné)
PRIHLÁSIŤ SA
Odoslaním vášho e-mailu súhlasíte s našimi Podmienkami a Ochrannou politikou osobných údajov. Táto stránka je chránená reCAPTCHA od Googlu a platia tu Pravidlá ochrany súkromia a Podmienky poskytovania služby.