Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Sprievodca darčekmi pre inteligentný domov 2023: Videozvonky, zásuvky, robotické vysávače

Úvod

V tomto článku sa dozviete o najnovších technológiách pre inteligentný domov a nápady na darčeky v roku 2023. Preskúmajte tieto šikovné zariadenia pre domácnosť a zistite, ako môžu vylepšiť váš domov a pridať pohodlie a bezpečnosť.

Videozvonky

Jedným z populárnych zariadení pre inteligentný domov sú videozvonky. Tieto zariadenia umožňujú monitorovať vstup do vášho domu prostredníctvom smartfónu a súvisiace aplikácie. S videozvonkami môžete vidieť a komunikovať s návštevami, aj keď nie ste doma, čo zvyšuje bezpečnosť a pohodlie vášho domova.

Zásuvky

Inteligentné zásuvky sú ďalším užitočným zariadením pre váš inteligentný domov. Tieto zásuvky umožňujú zapínať a vypínať elektroniku z diaľky pomocou smartfónu. S inteligentnými zásuvkami môžete plánovať časové harmonogramy pre zapnutie a vypnutie zariadení, čo vám pomáha šetriť energiu a zvyšovať efektivitu.

Robotické vysávače

Robotické vysávače sú populárnym a užitočným prídavkom pre domácnosť. Tieto autonómne zariadenia dokážu automaticky vysávať váš dom a udržiavať čistotu podlahy bez toho, aby ste museli zasahovať do procesu. S robotickými vysávačmi ušetríte čas a energia a môžete si vychutnať čistšiu a pohodlnejšiu domácnosť.

Záver

Vybavte svoj inteligentný domov najnovšími technológiami a zariadeniami. Od videozvonkov až po inteligentné zásuvky a robotické vysávače, tieto darčeky môžu pridať bezpečnosť, pohodlie a efektivitu do vášho domova. Objavte nové možnosti pre váš domov a uľahčte si život s týmito inteligentnými technológiami.