Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Crunchyroll: Mobilná hra a predplatné pre anime

Úvod

V tomto článku sa dozviete o novinke od služby Crunchyroll, ktorá prináša mobilnú hru a predplatné zamerané na anime. Preskúmajte tieto nové možnosti a zistite, ako sa môžete viac zapojiť do sveta anime prostredníctvom hrania hier a prémiového obsahu.

Mobilná hra Crunchyroll

Služba Crunchyroll sa rozširuje o mobilnú hru, ktorá ponúka vzrušujúce herné zážitky pre fanúšikov anime. Hráči si môžu vychutnať rôzne žánre a unikátne príbehy z ich obľúbených anime seriálov. Táto mobilná hra umožňuje fanúšikom interagovať so známymi postavami a prežiť ich vlastné dobrodružstvá.

Predplatné pre anime

Okrem mobilnej hry Crunchyroll ponúka aj prémiové predplatné pre fanúšikov anime. Tieto predplatné umožňujú prístup k väčšiemu množstvu obsahu, vrátane exkluzívneho a neobmedzeného prehrávania anime seriálov. Predplatitelia môžu vychutnávať najnovšie epizódy bez reklám a získavať prístup k špeciálnym udalostiam a zľavám.

Záver

Služba Crunchyroll sa rozširuje o mobilnú hru a prémiové predplatné, čo umožňuje fanúšikom anime získať ešte viac zo svojho obľúbeného obsahu. Vyskúšajte mobilnú hru Crunchyroll a dovoľte si vstúpiť do sveta anime s novými dobrodružstvami. Rozšírte svoje anime zážitky s prémiovým predplatným a užívajte si neobmedzený prístup k epizódam a ďalšiemu exkluzívnemu obsahu.