Skip to main content

Chris Pine priznáva nervozitu pri speve s Arianou DeBose vo filme ‚Wish‘

Aktéri DeBos a Pine v animovanom filme od Disneya, ktorý bude v kinách od 22. novembra, dabujú postavy Ashu a Magnifica.

Chris Pine priznal, že bol trochu nervózny, keď mal vystupovať oproti Ariane DeBose v blízkom Disneyho animovanom filme Wish.

Hoci tento herec už ukázal svoje vokálne schopnosti vo filme Into the Woods z roku 2014, nedávno povedal Entertainment Tonight: „Nie je to niečo, čo robím na dennej báze.“

„Keď spievate oproti Arianne … je to veľká vec,“ dodal Pine. Ale keď sa DeBose dozvedela, že jej spevácky partner pochybuje o svojej schopnosti, nemala preňho a jeho talenty nič iné, len chválu.

Podpora Arianne DeBose

„On vie spievať! On absolútne vie spievať,“ povedala ET. „Keď som sa dozvedela, že som bola obsadená do tohto filmu, bola som ako: ‚Čau!‘ Ste ho niekedy videli vo filme Into The Woods? … Myslím, že Chris je jeden z tých príkladov, ktorý nechápe, ako talentovaný je.“

Víťazka Oscaru DeBose pokračovala v napínání fanúšikov tým, že ich naznačila, že budú prekvapení, keď sa konečne dozvedia, ako Pine spieva.

V dolách Disney

„Milujem zvuk jeho hlasu, spôsob, akým tvaruje slová,“ vysvetlila DeBose. „Je lahodným zloduchom. Viete, že ľudia budú mať radi ten fakt, že ho nenávidia, a ja ho rada sledujem ako pracuje.“

Wish sleduje Ashu (DeBose), mladú dievčinu, ktorá si niečo zažela na hviezdu a dostane priamejšiu odpoveď, než si myslela, keď jej nezbedná hviezda padne z oblohy, aby sa k nej pridala.

Film tiež obsahuje hlasy Alana Tudyka, Angelique Cabral, Victora Garbera, Natashu Rothwell, Jennifera Kumiyamu, Evana Petersa, Harveyja Guilléna, Ramy Youssefa, Niko Vargasa, Dellu Sabu a Jona Rudnitskyho.

Wish odštartuje v kinách 22. novembra.

Zdroj: The Hollywood Reporter