Skip to main content

Chris Messina sa pridáva k Nicholasovi Houltovi v právnickej dráme Clint Eastwooda ‘Juror No. 2’ (Exkluzívne)

Chris Messina, ktorý hrá športového agenta Davida Falka vo filme Air Bena Afflecka, sa pridáva k obsadeniu právnickej drámy Juror No. 2, ktorú režíruje Clint Eastwood pre Warner Bros. Produkcia filmu sa opäť spustila potom, ako bola na dobu prerušená kvôli hercovej štrajku.

Natáčanie v Atlante

Natáčanie tohto filmu začalo v júni a bol prerušené kvôli hercovej štrajku. Produkcia teraz pokračuje v Atlante. Súdnu sálu vedie Nicholas Hoult a spolu s ním sú na súde aj Toni Collette, Gabriel Basso, Zoey Deutch, Leslie Bibb a Kiefer Sutherland.

Podľa oficiálneho popisu štúdia je scenár Jonathan Abramsa o rodinnom otcovi Justinovi Kempovi (Hoult), ktorý počas pôsobenia v porote pri veľmi sledovanom procese so vrahom zápasí s vážnym morálnym dilemom… to sa dá použiť na ovplyvnenie verdiktu poroty a potenciálne odsúdiť – alebo oslobodiť – nesprávneho vraha.

Messina bude hrať verejného obhajcu na procese. Collette hrá žalobkyňu, Deutch hrá manželku Houlta, a Sutherland je mužovým sponzorom v Alkoholikoch Anonymných.

Eastwood je režisér aj producent

Okrem režírovania produkuje Eastwood film prostredníctvom svojej produkčnej spoločnosti Malpaso. Produkciu tiež zastupujú Tim Moore a Jessica Meier z Malpaso a Adam Goodman a Matt Skiena z Dichotomy.

Výkonnými producentmi sú Ellen Goldsmith-Vein a Jeremy Bell, spolu s Davidom M. Bernsteinom.

Messina nedávno účinkoval v kriticky uznávanom filme Amazonu Air, ktorý skutočne rozpráva príbeh vzostupu legendárnej basketbalového topánky Air Jordan a herca videl ako súčasť all-star obsadenia, ktoré zahrňovalo Afflecka, Matta Damona, Jasona Batemana a Violu Davis.

Tento rok Messina tiež účinkoval po boku Kaley Cuoco v satirickej true crime minisérii Based on a True Story v službe Peacock, ktorá mala premiéru v júni 2023 a nedávno bola obnovená pre druhú sériu. A objavil sa aj v adaptácii Stephena Kinga The Boogeyman od spoločnosti Twentieth Century.

Messina je zastúpený agentúrami CAA, Entertainment 360 a Sloane, Offer.

Zdroj: Hollywood Reporter