Skip to main content

Cestovanie môže byť stresujúce, a preto, ak plánujete vychutnať si relaxačnú jarnú prestávku v budúcom mesiaci, slúchadlá Bose QuietComfort Ultra môžu byť skvelým spoločníkom na cesty, obzvlášť ak budete letieť. Tieto slúchadlá s potlačením hluku vám môžu zaručiť ticho a pokoj ešte pred pristátím v cieľovej destinácii a práve teraz sú dostupné za novú nízku cenu $349.99 (zľava $80) v Staples.

Súvisiace
Bose’s Ultra Open Earbuds sú ich najodvážnejšie, najunikátnejšie slúchadlá doteraz
Najlepšie bezdrôtové slúchadlá, ktoré si môžete kúpiť práve teraz

Na rozdiel od predchádzajúcej generácie Noise Cancelling Headphones 700, QC Ultra sa dá zložiť pre jednoduché uskladnenie, čo je jeden z dôvodov, prečo zostávajú našim obľúbeným párom slúchadiel s potlačením hluku na cestovanie. Tieto slúchadlá s dlhou výdržou sú tiež pohodlnejšie na nosenie ako náš top výber, Sony WH-1000XM5, takže sa nemusíte obávať únavy uší alebo vybitia batérie počas cestovania autom alebo dlhých letov s prestupmi. Zároveň poskytujú špičkové potlačenie hluku a prirodzene znejúci režim priehľadnosti, keď chcete zostať vedomí si svojho okolia.

Bose QuietComfort Ultra Headphones
$350$42918% zľava

Najnovšie vlajkové slúchadlá Bose sú náhradou pre Noise Cancelling Headphones 700, ktoré ponúkajú dizajn vhodnejší na cestovanie, priestorový zvuk, lepšiu kvalitu hovoru, vynikajúce pohodlie a niektoré z najlepších funkcií potlačenia hluku.

$350 V STAPLES
$429 NA AMAZONE
$429 V BEST BUY

Slúchadlá nad uši nie sú len dobré na cestovanie. S lepšou kvalitou hovoru oproti ich nástupcovi sú skvelým párom pre kanceláriu alebo prácu na diaľku. Kvalita zvuku je lepšia tiež, vďaka podpore Bose pre bluetooth kodeky vyššej kvality a nový režim priestorového zvuku s názvom Immersive Audio, ktorý umožňuje hlbší zážitok pri počúvaní vybraného obsahu. Tiež majú nové fyzické ovládacie prvky, vrátane posuvníka hlasitosti, ktoré sú spoľahlivejšie ako gestá na pohladenie ušného pohára ich predchodcu – a tiež intuitívnejšie.

PREČÍTAJTE SI NAŠU RECENZIU NA BOSE QUIETCOMFORT ULTRA HEADPHONES.
Verge Deals

/ Prihláste sa na odber Verge Deals a získajte ponuky na produkty, ktoré sme testovali, poslané priamo do vašej schránky každý deň.

Email (požadovaný)
PRIHLÁSIŤ SA
Odoslaním vášho emailu súhlasíte s našimi Podmienkami a Oznámením o ochrane súkromia. Táto stránka je chránená reCAPTCHA a Platia ochranné zásady a podmienky služieb spoločnosti Google.