Skip to main content

Cameron Diaz si zahrá po boku Jamie Foxx v novom originálnom filme na Netflixe, čím Diaz oficiálne ukončí svoj odchod do dôchodku. Foxx sa o novom filme s názvom Back in Action (Späť v akcii) zmienil v tweete, ktorý obsahuje hovor medzi ním, Cameron Diaz a Tom Brandy, ktorého odchod do futbalového dôchodku trval celých 40 dní.

Cameron Diaz sa vracia vo veľkom štýle

V tlačovej správe Netflix o pripravovanom filme neprezrádza veľa okrem toho, že ide o akčnú komédiu, ktorú režíroval, produkoval a napísal Seth Gordon, režíser filmu Horrible Bosses. Producentom bude Beau Bauman z Central Intelligence a so scenárom pomáha Brendan O’Brien z Neighbors‘. Netflix tvrdí, že premisa filmu zostane „pod pokrievkou“ a že produkcia sa začne ešte tento rok. Diaz sa naposledy objavila v novom filmovom spracovaní Annie z roku 2014, v ktorom si Foxx tiež zahral. Dvojica si predtým zahrala v športovej dráme Any Given Sunday z roku 1999.

Lacnejšia úroveň na platforme

Hoci má Netflix v súčasnosti 74,58 milióna predplatiteľov v USA a Kanade a približne 222 miliónov po celom svete, platforma zaznamenala úbytok predplatiteľov v prvom štvrťroku 2022. V Máji prieskum odhalil, že z Netflixu odchádza viac dlhodobých predplatiteľov, pričom z platformy sa za posledný štvrťrok odhlásilo 3,6 milióna ľudí.

Keďže sa Netflix snaží prilákať nový predplatiteľov (a udržať si svojich existujúcich), film s takými veľkými menami ako Diaz a Foxx by tomu mohol pomôcť. Film Netflixu Project Power, v ktorom hrá aj Jamie Foxx, dokázal v roku 2020 prilákať 75 miliónov divákov. Minulý rok Netflix uviedol film Red Notice s Dwayne Johnson, Gal Gadot a Ryan Reynolds a na budúci mesiac sa chystá aj film The Gray Man v hlavných úlohách s Chris Evans a Ryan Gosling.

Okrem posilnenia svojho obsahu plánuje Netflix neskôr v tomto roku zaviesť lacnejšiu úroveň podporovanú reklamou. Ďalej testuje spôsoby ako obmedziť zdieľanie hesiel vo vybraných krajinách a skúma aj živé vysielania.

Summary
Article Name
Cameron Diaz si zahrá v novom filme s Jamiem Foxxom na Netflixe
Description
Spoločnosť Netflix oznámila, že Cameron Diaz sa vráti na veľké plátno v novom filme s Jamiem Foxxom. Film s názvom Back in Action je akčná komédia, ktorú režíroval, produkoval a napísal Seth Gordon. Diaz sa naposledy objavila v remaku filmu Annie z roku 2014, v ktorom si zahral aj Foxx.
Author
Publisher Name
uploading.sk
Publisher Logo