Skip to main content

Režisér Christopher Landon po odchode z ‚Scream VII‘ uvádza nový projekt

Filmár Christopher Landon, ktorý je známy vďaka filmom ‚Happy Death Day‘ a ‚Freaky‘, je v rokovaní o režírovaní filmu ‚Big Bad‘. The Hollywood Reporter to potvrdil. Lionsgate je vo finálnych rokovaniach o získaní tohto projektu, ktorý je založený na krátkej poviedke od Chandlera Bakera. Príbeh sa zameriava na rodinu, ktorá musí prežiť noc na izolovanej farme, zatiaľ čo na nich loví smečka vlkolakov. Poviedka „Big Bad“ bola súčasťou hororovej zbierky ‚Creature Feature‘, ktorú tvorili aj príbehy od autorov ako Joe Hill.

Todd Lieberman a Hidden Pictures sú producentmi filmu.

Tento projekt je prvým krokom Landona po jeho odchode zo Scream VII. Problémový projekt už stratil dve hviezdy, keď Landon odišiel. Výrobca Spyglass prepustil Melissu Barreru vlani na jeseň kvôli sociálnym príspevkom, ktoré zverejnila počas konfliktu Izrael-Hamás, zatiaľ čo Jenna Ortega ticho odišla skôr v tom istom roku, ešte pred začiatkom hereckej stávky v júli. „Bola to vysnívaná práca, ktorá sa zmenila na nočnú moru. A moje srdce sa zlomilo pre všetkých zúčastnených,” napísal Landon minulý mesiac na X keď oznámil svoj odchod.

Projekt ‚Big Bad‘ bude dozerať Scott O’Brien za Lionsgate. Carly Kleinbart a Lieberman budú dozerať za Hidden Pictures. Alex Young je výkonný producent a v mene štúdia dohodu dozerá Robert Melnik z Lionsgate.

Zdroj: https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/ex-scream-vii-director-christopher-landon-1235791151/