Skip to main content

Je veľmi pravdepodobné, že existuje kvantum služieb, e-shopov a produktov, o ktorých nemáte ani poňatia. No vždy je dobré mať prehľad aspoň o niektorých z nich. V tomto článku vám predstavíme dve spoločnosti z Bratislavy – dozviete sa viac o spoločnostiach Studio300 a Bratislava Airport Transfers. 

Studio300

Studio300shop.eu patrí pod spoločnosť f-production s.r.o., ktorá zastrešuje predaj fototechniky, produkciu fotografa Dušana Křísteka a samotný ateliér Studio300. Nájdete tu sety techniky pre štúdio a vizážistov, statívy, svetlá a doplnky k nim, tašky a iné produkty.

Prenájom ateliéru

Ak hľadáte profesionálny ateliér na fotografovanie alebo natáčanie v Bratislave, ste na tom správnom mieste. Nájdete tu bohatú výbavu na realizáciu každého kreatívneho projektu. Nemusíte so sebou nosiť ťažké svetlá, statívy alebo iné zariadenia – všetko nájdete na mieste. Ateliér je vybavený rôznymi papierovými pozadiami, 2 farebnými stenami a nechýba ani cyclorama.


Mohlo by vás zaujímať: Služby v súčasnosti sú bližšie ku každému klientovi


Workshop fotografovanie

Ak sa chcete zdokonaliť a napredovať vo svojom umení, Studio300 vám poskytne príležitosť presne na to. Pravidelne pripravujú skupinové workshop fotografovanie a kurzy, vďaka ktorým získate mnoho potrebných skúseností. Učte sa fotiť od najlepších

Bratislava Airport Transfers

Prepravná spoločnosť Bratislava Airport Transfers poskytuje pohodlné transfery na letisko M. R. Štefánika, Schwechat pri Viedni a na letiská Praha Ruzyně a Ferihegy v Budapešti. Odvezú vás skúsení a priateľskí vodiči, ktorí ovládajú základy angličtiny alebo nemčiny. Vďaka profesionálnym službám sa vyhnete čakaniu na taxíky, problémom s meškajúcou verejnou dopravou a preplatkom za využitie služby zmluvných taxi služieb letiska. Váš vodič bude čakať v príletovej hale s tabuľkou s vašim menom. Bezpečne vás zavezie do cieľa za vopred dohodnutú cenu.


Zdroj: elements.envato.com