Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Braid Anniversary Edition: Dátum vydania a ukážka hry

Úvod

V tomto článku sa dozviete o dátume vydania a ukážke hry Braid Anniversary Edition. Preskúmajte túto správu a zistite viac o tom, ako sa táto obľúbená hra z roku 2008 obnovuje s vylepšenými grafikou a novými bonusmi.

Dátum vydania Braid Anniversary Edition

Braid Anniversary Edition, ktorá je remasterom pôvodnej hry z roku 2008, má stanovený dátum vydania. Fanúšikovia môžu očakávať vydanie tejto nové verzie 9. decembra 2023. Táto edícia prináša vizuálne vylepšenia, nový zvukový dizajn a bonusové obsahy, ktoré poskytujú nové zážitky a výzvy pre hráčov.

Ukážka hry

Spolu s oznámením dátumu vydania Braid Anniversary Edition bola zverejnená aj ukážka hry. V tejto ukážke môžu fanúšikovia vidieť vylepšenú grafiku, nový zvukový dizajn a nový obsah hry. Táto ukážka poskytuje náhľad na to, čo hráči môžu očakávať od tejto aktualizovanej verzie populárnej hry Braid.

Záver

Očakávajte vydanie Braid Anniversary Edition a pripravte sa na nový zážitok s touto obnovenou hrou. Sledujte jej dátum vydania a vychutnajte si vylepšenú grafiku, nový zvukový dizajn a bonusový obsah. Braid Anniversary Edition vám ponúka príležitosť znovu objaviť túto klasickú hru a zažiť ju s novými osviežujúcimi prvkami.