Skip to main content

Preklad článku z The Verge:

Apple a Amazon uzatvárajú dohodu o vyhľadávaní produktov a reklamácie na stránkach

Úvod

V tomto článku sa dozviete o dohode medzi Applom a Amazonom týkajúcej sa vyhľadávania produktov a reklamy na stránkach. Preskúmajte túto správu a zistite viac o tom, ako táto dohoda ovplyvní vyhľadávanie, reklamáciu a zážitok z nakupovania na obidvoch platformách.

Spolupráca medzi Apple a Amazonom

Apple a Amazon uzatvárajú dohodu, ktorá umožní zlepšiť vyhľadávanie a reklamy na produktových stránkach. Apple bude mať prístup k viacerým informáciám z Amazonu, čo mu pomôže zlepšiť relevantnosť vyhľadávania na svojej platforme. Na druhej strane bude Amazon môcť lepšie cieľovať reklamy na zákazníkov Apple a zlepšiť svoju efektivitu pri predaji.

Vplyv dohody na zákazníkov

Táto dohoda medzi Apple a Amazonom by mala priniesť výhody pre zákazníkov. Vyhľadávanie produktov na platforme Apple bude presnejšie a relevantnejšie, čo umožní jednoduchšie a efektívnejšie nakupovanie. Zároveň budú reklamy, ktoré zákazníci uvidia na platforme Amazon, viac prispôsobené ich preferenciám a potrebám.

Záver

Dohoda medzi Apple a Amazonom o vyhľadávaní produktov a reklamácii na stránkach je zaujímavým krokom, ktorý ovplyvní nakupovanie a reklamy na obidvoch platformách. Sledujte vývoj tejto spolupráce a zistite, aké nové funkcie a vylepšenia prinesie pre zákazníkov. Buďte pripravení na lepšie vyhľadávanie a zlepšený zážitok z nakupovania na platformách Apple a Amazon.