Skip to main content

Už Vám neničí každodenný život vedomie chýbajúcich zubov? Rozhodli ste sa nakoniec za all on 6 – inovatívne riešenie zubných implantátov, ktoré prináša pozoruhodnú transformáciu vášho úsmevu a kvality života. S radosťou vás prevedieme krok za krokom na ceste k dokonalému úsmevu.

All on 6 je metóda zubnej náhrady, ktorá umožňuje trvalé upevnenie celého radu zubov na šesť zubných implantátov. Je to alternatíva zubnej protézy a optimálne riešenie pre tých, ktorí hľadajú stabilnú zubnú náhradu. Viac o implantátoch si môžete prečítať tu.

Výhody pre pacientov

All on 6 ponúka mnoho výhod: výsledok je esteticky príťažlivý, funkčný a komfortný. Pocit pri jedení je prirodzený, a tým pádom Vám prináša nový úsmev a obnovuje kvalitu vášho života.

Proces

Proces nastavenia All on 6 Implantátov sa zvyčajne uskutočňuje počas troch návštev, počas ktorých sa implantáty chirurgicky inštalujú a následne sa na to prikladá zubná náhrada.

Starostlivosť

Aj keď je potom výsledok trvalý, je nevyhnutná správna dentálna starostlivosť, aby sa zachoval jeho vzhľad a funkčnosť. Preto berieme túto starostlivosť veľmi vážne a chceme, aby aj naši pacienti tak robili.

Ako sa hovorí: „Úsmev je najkrásnejšia vec, ktorú človek môže nosiť.“ Takže sa nebojte začať svoju cestu k dokonalému úsmevu dnes. Viac o metóde a ako môžete začať svoju cestu k novému úsmevu sa dozviete tu.