Skip to main content

Home office je stále rozšírenejším firemným benefitom, no okrem toho je v súčasnosti veľmi rozšírený aj v súvislosti s protiepidemiologickými opatreniami. Väčšina firiem teda v súčasnosti funguje v režime home office a to znamená mnohé zmeny v organizovaní práce a interných procesoch. Zistite, ako vám v tejto situácii pomôže kvalitný ERP systém.

Práca z domu znamená, že zamestnanci a členovia určitého pracovného tímu sa môžu dohadovať maximálne tak online. V mnohých tímoch to ale prináša viaceré problémy, pretože online porady nemusia byť vždy natoľko efektívne, ako osobný kontakt. V praxi sa teda zvyšuje tlak na možnosť diaľkového manažovania interných podnikových procesov. Viac ako inokedy si tak svoje uplatnenie nachádzajú ERP systémy slúžiace na plánovanie podnikových zdrojov.

Prečo uprednostniť online ERP systém?

ERP systémy vám sprostredkujú dokonalý prehľad vo firemných procesoch, výrazne pomôžu v komunikácii so zákazníkmi aj zamestnancami a ľahko vďaka nim odhalíte slabé stránky vašej firmy či konkrétnych pracovných tímov. Znamená to, že vďaka ERP systému sa môžete veľmi rýchlo zlepšovať a to aj v súčasnej situácii, kedy sú pracovné porady sústredené výlučne do online prostredia.

erp online system
Online prehľad a poriadok vo firme

Kľúčovou otázkou pri ERP systémoch je spôsob ich integrácie. Práve tá je v prípade menších firiem často kameňom úrazu, pretože samotný systém je príliš komplexný a jeho implementácia je časovo aj finančne náročná. Ide to však aj iným spôsobom.

FLOWii ERP online systém totiž bude rásť spolu s vašou firmou a prispôsobovať sa vašim potrebám. Tento systém totiž pozostáva z modulov, za ktorých používanie platíte mesačný paušál. Sami si tak vyberiete, aké funkcionality potrebujete a podľa potreby ich môžete nielen pridávať ale aj odoberať. Nebudete teda platiť za niečo, čo napokon ani nebudete používať.

erp system flowii
FLOWii ERP rastie s vašim biznisom

Online ERP systém má ešte jednu zásadnú výhodu. Funguje v cloude a tak k nemu môžu mať prístup všetci členovia tímu aj keď pracujú z domu. Budú tak mať dokonalý prehľad o fázach projektu, zadaných úlohách a tiež termínoch. Implementácia tohto systému je navyše veľmi jednoduchá a s našou podporou ju rýchlo zvládnete.


Zdroj: flowii.com

Summary
Ako zvládnuť home office členov tímu?
Article Name
Ako zvládnuť home office členov tímu?
Description
ERP systémy vám sprostredkujú dokonalý prehľad vo firemných procesoch
Author
Publisher Name
uploading.sk
Publisher Logo