Skip to main content

Zvuk zvončeka môžete počuť vždy, keď niekto príde alebo odíde z mítingu.

Keď niekto príde k vašim dverám – tým skutočným, nie virtuálnym – a chce vás upozorniť, zvyčajne zazvoní na zvonček. Zoom má podobnú funkciu: keď niekto príde do mítingu, upozorní vás hlasným zvukom zvončeka. Funkcia je nápomocná napríklad, keď čakáte na pripojenie vášho kamaráta a medzitým sa hráte so psom, či utierate prach. No ak ste v mítingu s desiatimi alebo viacerými účastníkmi a zvuk zaznie zakaždým, keď niekto príde alebo odíde môže sa stať otravným.

Ak chcete túto Zoom funkciu zapnúť alebo vypnúť musíte spraviť nasledovné:

zoom upozornenia
  • ● V aplikácii Zoom kliknite na ikonu svojho profilu (zvyčajne je v hornom pravom rohu). Zvoľte „Settings“ (Nastavenia). Na spodku stránky s nastaveniami kliknite na „View More Settings“ (zobraziť viacej nastavení). Otvorí sa webová stránka s nastaveniami.
  • ● Druhá možnosť je prihlásiť sa do Zoomu cez prehliadač a kliknúť na „Settings“ v možnostiach naľavo.
  • ● Kliknite na „In Meeting (Basic)“ (V mítingu) naľavo a prejdite dolu až kým neuvidíte „Sound notifications when someone joins or leaves“ (zvukové upozornenia, keď niekto príde alebo odíde). Tu môžete funkciu vypnúť alebo zapnúť.

Ak je funkcia zapnutá budete mať možnosť nastaviť, či zaznie zvonček pri príchode každého alebo len pri príchode hostiteľov stretnutia (hosts, co-hosts). Môžete aj požiadať účastníkov, aby nahrali svoj hlas, ktorý zaznie miesto zvuku zvončeka.

Summary
Ako zapnúť a vypnúť Zoom audio upozornenia?
Article Name
Ako zapnúť a vypnúť Zoom audio upozornenia?
Description
Keď niekto príde k vašim dverám – tým skutočným, nie virtuálnym – a chce vás upozorniť, zvyčajne zazvoní na zvonček. Zoom má podobnú funkciu.
Author
Publisher Name
uploading.sk
Publisher Logo