Skip to main content

„`html
Adam Sandler ako stratený manžel vo vesmíre v traileri k filmu „Spaceman“

Carey Mulligan tiež hviezdne vo filme Netflix od režiséra filmu „Černobyľ“ Juhana Rencka.

Autor: Aaron Couch

Adam Sandler je sám (a možno si halucinuje) vo svojom najnovšom projekte pre Netflix so sci-fi nádychom, ktorý dostal názov „Spaceman“.

Uvažujúci trailer sleduje príbeh astronauta Jakuba (Sandler), ktorý je na polročnej sólovej misii v najodľahlejších častiach slnečnej sústavy.

Osamelosť sa začne na ňom podpisovať a on začína chápať, že jeho manželstvo na Zemi možno nebude čakať, keď sa vráti domov. Po ceste mu stvorenie, ktoré objaví na lodi, pomáha porozumieť, kde sa veci pokazili. Toto stvorenie, ktoré vyzerá ako obrovský pavúk, môže byť, ale aj nemusí byť len plod jeho fantázie.

Carey Mulligan stvárňuje Lenku, manželku Sandlerovej postavy, zatiaľ čo Paul Dano požičiava hlas Hanušovi, pavúkovo vyzerajúcemu stvoreniu. V projekte ďalej hrajú Kunal Nayyar, Lena Olin a Isabella Rossellini. Film je založený na románe Spaceman of Bohemia českého autora Jaroslava Kalfařa z roku 2017.

Režisér série „Černobyľ“ Johan Renck režíroval „Spaceman“ podľa scenára Colbyho Daya. Film bude mať krátke kinové premietanie 23. februára pred tým, ako ho bude možné streamovať na Netflixu od 1. marca. Sandler je pravidelným zákazníkom Netflixu už niekoľko rokov a nedávno si zahral vo filmoch „You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah“, „Leo“ a „Murder Mystery 2“.

Producentmi jeho najnovšieho filmu sú Channing Tatum, Reid Carolin, Peter Kiernan, Michael Parets, Tim Headington, Lia Buman, Max Silva.

Pošlite nám tip pomocou nášho anonymného formulára

Podľa: The Hollywood Reporter„`