• Otázka: Je služba zadarmo?

  Odpoveď: ÁNO, nahrávanie a sťahovanie súborov je 100% zadarmo pre všetkých užívateľov. Ponúkame ale nadštandardné služby so zakúpením Premium účtu, ktorý umožňuje extrémne rýchle sťahovanie a ponechanie užívateľom nahratých súborov po neobmedzenú dobu na serveri.

 • Otázka: Akú dobu ostanú moje súbory uložené na serveri?

  Odpoveď: Súbory nahrané od anonymných užívateľov, bez registrácie, sú na serveri uchované30 dní od posledného stiahnutia. Súbory, ktoré boli nahrané užívateľmi s Premium účtom, sú na serveri uchované bez obmedzení dní, od posledného stiahnutia.

 • Otázka: Koľko súborov môžem nahrať na server?

  Odpoveď: Môžete nahrať neobmedzene veľa súborov, resp. toľko. na akú hodnotu je nastavený Váš denný limit. Rozoznávajú sa tieto typy účtov pre užívateľov : "Anonymný", "Registrovaný" a "Registrovaný s premium účtom". V zásade platí, že užívateľ s Premium účtom môže nahrať neobmedzene veľa súborov.

 • Otázka: Ktoré typy súborov a obrázkov je povolené uplaodovať?

  Odpoveď: Môžete nahrávať nasledujúce typy súborov: bmp, gif, jpg, png.

 • Otázka: Aká je maximálna veľkosť súboru, ktorý môžem uložiť na server?

  Odpoveď: Maximálna veľkosť jedného nahraného súboru je pre registrovaných užívateľov 5.00 MB a maximálna veľkosť súboru pre užívateľov s premium účtom je 100.00 MB. Musíme však pripomenúť, že limit je nastavený pre jeden súbor, ak však chcete nahrať Vaše domáce video v HD rozlíšení, ktoré má 1,7GB, je možné ho pomocou archvičného programu (napr. WinZIP) rozdeliť a nahrať po častiach.

 • Otázka: Môžem na server nahrávať hudbu alebo video?

  Odpoveď: Áno. Nahrávanie videa a hudby je povolené, avšak je nutné aby ste boli vlastníkom autorských práv, resp. nahrávali iba také súbory, ktoré nevyžadujú povolenie od autora. Pred nahratím súboru si prosím pozorne prečítajte naše "Pravidlá a podmienky používania služby".

 • Otázka: Na Vašom serveri sú nahraté súbory, na ktoré vlastním autorské práva, ako môžem požiadať o ich vymazanie?

  Odpoveď: V prípade, že máte podozrenie na nelegálne nahratý súbor na serveri Uploading.sk prosím nahláste to.

- You have not uploaded any files recently. Click here to upload some now.

If you have an account, click here to login and manage your files.

Copyright © 2011-2015 - Nahrávanie obrázkov - Uploading.sk
English (en)Slovensky